Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Шляхи до серця дитини

Шляхи до серця дитини

Кожна дитина потребує батьківської любові. І батьки мають вчитися виявляти свою любов до неї.

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки на базі ЗШ № 26 (директор Н.Ільчишин, заступник Л.Сабодах) 12 грудня 2017 року в рамках Тижня початкової освіти відбувся тренінг для вчителів початкових класів «Шляхи до серця дитини».

Метою даного заходу було навчити педагогів спонукати батьків до пошуку раціональних методів і прийомів сімейного виховання дітей.

Вчитель ЗШ № 26 Вікторія Букачевська акцентувала увагу на тому, що джерелом людського життя є сім’я. Саме там дитина починає пізнавати навколишній світ, у який прийшла. Саме в сім’ї формуються характер, світогляд дитини, її моральні орієнтири, естетичні смаки тощо. Батьки як найперші вихователі можуть зробити для щастя свого сина чи доньки значно більше, ніж будь-хто. Діти по-різному відчувають любов, але всі потребують її. Існує 5 основних способів, які виражають любов: дотик; слова заохочення; час; подарунки; допомога.

Підсумовуючи засідання, методист Інформаційного центру З.Галас  висловила думку, що такі заходи приносять багато користі, адже надають можливість поділитися здобутками та новаторськими підходами у справі організації освітнього процесу та формують нові погляди стосовно виховання підростаючого покоління.


галасс212