Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

«Здорова дитина - щаслива родина»

«Здорова дитина - щаслива родина»

На базі закладу дошкільної освіти  № 35 «Вишиванка» проведено засідання міського методичного об’єднання інструкторів з фізичної культури.

Інструктор з фізкультури ДЗО № 35 «Вишиванка» С.Семенишин  поділилась з колегами досвідом практичної роботи з питань профілактики порушень постави у дітей дошкільного віку. Учасники методичного об’єднання мали нагоду переглянути заняття з використанням профілактичних вправ з дітьми різних вікових категорій та виставку фізкультурного обладнання.

Присутні відзначили велику кількість різноманітного фізкультурного обладнання, придбаного та виготовленого руками працівників даного дошкільного закладу, творчий підхід адміністрації та педагогічного колективу до організації та проведення заходу, результативну роботу з вихованцями.

Традиційний педагогічний турнір, проведений у підсумковому блоці керівником методичного об’єднання Г.Скибою, став оціночним показником змістовно проведеної роботи та емоційним проявом особистих вражень від  спілкування з колегами.

Учасники методичного об’єднання отримали інформаційний матеріал для роботи з батьками «Здорова дитина - щаслива родина».