Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Про навчання у Військово-морському ліцеї

Доводимо до Вашого відома, що Військово-морський ліцей передислокувався з Бойовим прапором із міста Севастополь до міста Одеса продовжує працювати над вихованням майбутніх захисників Вітчизни, які є патріотами своєї держави і пов’язують своє майбутні з її захистом.

Випускники Військово-морського ліцею вступають до вищих військових навчальних закладів та військових кафедр цивільних інститутів за цільовим прийомом.

З 2017 року в ліцеї започатковано курс підготовки до тестування для визначення рівня знання англійської мови за стандартами МАТО. Військово-морський ліцей - єдиний загальноосвітній навчальний заклад в Україні, випускники якого за результатами тестування отримують сертифікат знання англійської мови зразка СМР 1 (STANAG6001), що дає змогу безкоштовно навчатись у вищих військових навчальних закладах за кордоном. Також по закінченню 1 курсу ліцеїсти проходять морську практику на кораблях Військово- Морських Сил Збройних Сил України.

Праводлявступудоліцеюмаютьюнаки - громадяниУкраїни, якіупоточномуроцізакінчили 9 класівсередньоїзагальноосвітньоїшколитаурікзарахуваннядоліцеюїмвиповнюється 15-16 років, придатнізастаномздоров’янавчатисяуліцеїтапойогозакінченнюбажаютьпродовжитинавчанняунавчальнихзакладахЗбройнихСилУкраїни. Пільги для вступу мають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, діти військовослужбовців та військовослужбовців-учасників антитерористичної операції, діти-переселенців із районів проведення антитерористичної операції та з тимчасово окупованих територій (АР Крим, Луганська та Донецька області), та інших пільгових категорій.

Детальну інформацію можна отримати на сайті: http://vml.org.ua/ та за телефонами, що вказані нижче або завітавши до нас за адресою: 65062, м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 14. тел.: 0487481060,0958165506,0979163559.