Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Розкажи – і я забуду, покажи – і я пізнаю, дай зробити самому – і я зрозумію

Розкажи – і я забуду, покажи – і я пізнаю,  дай зробити самому – і я зрозумію

В Івано-Франківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 в рамках методичної декади «Я атестуюсь...» відбувся майстер-клас на тему: «Ігрові технології як засіб компетентнісного підходу. Дидактична гра «Своїми руками».

Організували та провели захід Т. Кузнєцова, вчитель початкових класів, та Н.Буяк, вчитель образотворчого мистецтва.

«Розкажи – і я забуду, покажи – і я пізнаю, дай зробити самому – і я зрозумію» - гасло, яке обрали педагоги  для роботи.

 Учасники методичного заходу обмінялись думками під час ранкової зустрічі, створили асоціативний кущ до слова «дитина», модель вчителя Нової української школи.

Працюючи у групах, педагоги досліджували та презентували ігрові методи навчання, що сприяють розвитку артикуляційного апарату, мовлення, навички читання в учнів, розвитку мистецьких здібностей тощо.

Під час практичної роботи учителі моделювали вправи для розвитку дрібної моторики пальців рук, виконували графічні вправи, провели мозкову гімнастику, математичну вправу «Карусель», переглянули мультимедійну презентацію «Ігрові технології у початковій школі», визначили компетентності, які формуються у дітей під час ігрової діяльності.

Презентуючи форми роботи з власного досвіду, вчителі Т.Кузнєцова, Н.Буяк зупинились і на роботі з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивної освіти, дітьми, котрі перебувають на довготривалому лікуванні.

Майстер-клас пройшов цікаво, повчально, результативно. Організатори заходу продемонстрували професійні компетентності. Присутні відзначили творчість, креативність учителів, готовність працювати в умовах Нової української школи.