Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

IV Всеукраїнський турнір з футзалу серед дівочих команд 2002 р.н. і молодші присвячений Міжнародному дню прав жінок і миру.

IV Всеукраїнський турнір з футзалу серед дівочих команд 2002 р.н. і молодші присвячений Міжнародному дню прав жінок і миру.

Минулими вихідними дитячо-юнацька спортивна школа № 3 вже чотирнадцятий рік поспіль організовувала турнір з футзалу серед дівочих команд. Цьогоріч на турнір з’їхалися 9 команд з Волинської, Львівської, Одеської та Івано-Франківської обл., які протягом 10-11 березня розіграли перехідний кубок змагань.

Наша команда «ДЮСШ №3» у фінальному матчі поступилася 3:2 команді ДЮСШ смт. Маневичі, Волинської обл. і отримала срібні нагороди змагань. Золоті нагороди і кубок відправилася в смт. Маневичі. У матчі за третє місце зустрілися також представники Волині: команда «Ладомир» м. Володимир-Волинський перемогла команду «Горохівчанка» Горохівського району з рахунком 2:1. П’яте місце посіла команда «Балкани» Саратського району Одеської області прегравши, лише у післяматчевих пенальті, команду Косівської ДЮСШ. Сьоме та восьме місце посіли ДЮСШ №1 м. Львів та наша молодша команда «ДЮСШ №3-04» 2004 року народження, відповідно.

Кращими на турнірі було визнано:

Кращий воротар турніру – Велич Ганна («Ладомир»)

Кращий бомбардир турніру – Невар Мирослава (ДЮСШ смт Маневичі)

Кращий гравець турніру – Харащук Ольга (ДЮСШ №3 м. Івано-Франківськ)