Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Відбулося пробне ЗНО-2018

Відбулося пробне ЗНО-2018

З метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році24 березня 2018 року відбулося пробне тестування з української мови та літератури на базі 14 закладів загальної середньої та професійної освіти м.Івано-Франківська. Цього року вперше відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учнів професійно-технічних та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. Тому для участі у першому пробному тестуванні зареєструвалась рекордна кількість учасників – 2073, що у 2 рази перевищує аналогічні минулорічні показники. Явка учасників була високою та становила 95%.

Для організації пробного ЗНО було залучено 346педагогічних працівники, які працювали у 139 аудиторіях. Пробне тестування пройшло організовано, в спокійній доброзичливій атмосфері, а головне – дало можливість учасникам ознайомитися з процедурою проведення незалежного оцінювання, адаптуватися до тесту з української мови та літератури, побачити завдання, аналоги до яких становитимуть державну підсумкову атестацію  з української мови для всіх випускників 2018 року, аджекількість, форми, структура та рівень складності завдань пробного тестування з кожного предмета відповідають основному ЗНО.

         Після завершення роботи над тестом учні могли забрати тестовий зошит, бланки відповідей із власними записами, отримати від інструктора інформаційний бюлетень. Як і минулого року, цьогоріч для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання діятиме спеціальний онлайновий сервіс «Визначити результат». Сервіс доступний з 15:00 год. 24 березня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайті Івано-Франківського  регіонального центру. Учасники пробного ЗНО зможуть вносити відповіді до сервісу до 26 березня включно. Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде з      30 березня 2018 року.