Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Рук робота – свято душі

Рук робота – свято душі

        Семінар є однією із форм науково – методичної роботи з педагогічними кадрами, спрямованої на підвищення їхньої кваліфікації. Впровадження компетентнісного підходу – це найважливіша умова, що працює на покращення якості освіти.

        Відповідно до плану роботи інформаційно-методичного центру Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради  26 березня 2018 року на базі ЗШ № 13 проведено міський семінар учителів трудового навчання «Сучасні підходи до вивчення технологій та технік на уроках трудового навчання відповідно до оновлених навчальних програм».

          Метою проведення семінару було активізувати роботу педагогів щодо осмислення і більш глибокого вивчення проблеми формування ключових  компетентностей  та застосування сучасних технологій та технік на уроках трудового навчання.

           Семінар розпочався з теоретичного модуля. Методист ІМЦ Н.Степаніщенко, директор О.Драпак ознайомили вчителів із використанням нових методів навчання та виховання з окресленої проблеми.

            Педагоги  взяли активну участь у практичній частині семінару, який складався із чотирьох модулів:

-         показового уроку «Конструювання та моделювання виробу. Виготовлення моделі літака з фанери за кресленням» (учитель трудового навчання В.Гонтовий);

-         моделювання уроку «Виготовлення комплексного виробу – подарункової скриньки у техніці «квілінг» (учитель трудового навчання В.Гончар);

-         моделювання уроку «Добір конструкційних матеріалів, інструментів та пристосувань для виготовлення виробу (проекту) у класах без поділу на групи» (учитель трудового навчання І.Федів);

-         майстер-класу з елементами арт-терапії «Виготовлення листівки у техніці «крейзі» (учитель трудового навчання І.Чупріна).

                При підведенні підсумків семінару учителі відзначили важливість проведення такої форми методичної роботи з педагогічними працівниками та практичну значущість для застосування у навчально-виховній роботі з дітьми на уроках з трудового навчання та технологій.