Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Пробне тестування завершилось

31 березня 2018 року  відбулося пробне тестування  (ІІ сесія) з  історії України, математики, біології, хімії, географії, фізики та іноземних мов на базі 5-и загальноосвітніх закладів м. Івано-Франківська:  Української гімназії №1, гімназії №2, школи-гімназії №3, ЗШ №17, ЗШ №24.  Для організації пробного тестування було залучено 203 педагогічних працівників та створено 82 аудиторії, що  більше, ніж минулого року.

         У пробному ЗНО взяли участь 1094 учасників з 1160, що становить 95% всіх зареєстрованих. Порівняно з 2017 роком кількість учасників ІІ сесії пробного тестування зросла на 12%.

Вперше тести з іноземних мов містили частину «Розуміння мови на слух», яка передбачала прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань. В усіх аудиторіях, де проходило тестування з іноземних мов, було організоване якісне відтворення звукових файлів за допомогою ноутбуків та колонок.  Жодних зауважень щодо аудіювання не поступило ні від учасників тестування, ні від залучених осіб, які працювали в аудиторіях. Аудіофайли із  завданнями пробного зовнішнього незалежного оцінювання з англійської,  німецькоїфранцузькоїіспанської мов розміщено у розділі «Пробне ЗНО» на сайті УЦОЯО, де можна з ними ознайомитись всім бажаючим.

Так само, як і після проведення тестування з української мови і літератури, учасники матимуть можливість отримати результат проходження пробного ЗНО онлайн. Для цього необхідно з 15:00 години 31 березня до 2 квітня включно внести відповіді з певного навчального предмета до сервісу «Визначити результати пробного ЗНО».  Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку результатів, особи, які заповнили електронний бланк, зможуть з 6 квітня 2018 року.

В особистих кабінетах учасників пробного тестування та на сервісі «Визначити результати пробного ЗНО» оприлюднено результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Результати за шкалою 1 – 12 та шкалою 100 – 200 отримали лише ті особи, які ввели свої відповіді до сервісу визначення результатів. Таблиці переведення тестових балів розміщені в розділі «Пробне ЗНО». Робочою групою Українського центру оцінювання якості освіти з питань установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою 100 – 200 балів визначено поріг «склав/не склав» з української мови і літератури, що становить 24 тестових бали.