Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Здорове харчування у школі. Смаколики на щодень

Здорове харчування у школі. Смаколики на щодень

На базі Івано-Франківського приватного НВК «Католицька загальноосвітня школа ІІ-ІІІст.-гімназія св. Василія Великого» відбувся майстер-клас «Здорове харчування у школі. Смаколики на щодень».

Учасниками заходу були приватні підприємці, котрі надають послуги з харчування у закладах загальної середньої освіти м. Івано-Франківська, кухарі.

Як організувати здорове харчування у школі? Як зацікавити дітей до споживання здорової їжі? Як урізноманітнити страви у шкільній їдальні? Як оформити тарілку здорового харчування? – основні питання, які обговорювали майстри шкільного кулінарного мистецтва.

 Досвідом роботи щодо приготування перших страв та страв із риби, м’яса, овочів поділились працівники харчоблоку Людмила Водославська, Ольга Стасюк, Анна Останків, Наталія Фридрак.

 Присутні мали можливість оглянути матеріально-технічну базу харчоблоку, ознайомитись із роботою пароконвектомату, простежити за технологією приготування різноманітних страв: крем-супу із гарбуза, супу з картоплею та сиром, манного пудингу, фаршированої картоплі та картоплі, запеченої у духовій шафі, салату з червонокачаної та пекінської капусти, зразів січених м’ясних, котлетів січених, запечених під сирною скоринкою, скумбрії, запеченої у духовій шафі, булочних виробів, вітамінізованих напоїв.

Під керівництвом досвідчених кухарів усі разом долучилися до оформлення страв на тарілках та виклали єдиний дегустаційний стіл із стравами здорового харчування.

За результатами роботи усім працівникам шкільних їдалень рекомендовано удосконалювати різноманітність раціону харчування, розширювати сфери послуг для учнів, пропагувати здорове харчування.

смакота11

смакота112

смакота2