Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2017 №1112 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році» з 19 до 23 березня 2018 року відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, який проходив в м.Запоріжжі. Серед 26 команд зі всієї України участь в олімпіаді брала команда з Івано-Франківської області. Всеукраїнська олімпіада з інформаційних технологій передбачала не лише виконання  предметних завдань, а й майстер-клас Cisco, екскурсію на острів Хортицю, у Запорізьку Січ та в музей "Мотор Січ".

Дві перемоги для Івано-Франківської області здобули школярі нашого міста. Перше місце на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій отримав учень СШ №5 Станіслав Домбровський. Третє місце – у Владислава Петріва з цієї ж школи. Обох переможців підготувала вчитель інформатики СШ№5 Ірина Дорошенко.

Для Владислава Петріва це перша участь у Всеукраїнській олімпіаді з інформаційних технологій і перша перемога. Станіслав Домбровський змагається третій рік поспіль і тричі перемагав у олімпіаді з інформаційних технологій на всеукраїнському рівні - здобував третє та перше місця.


загальна


Домбровський.


СШ 5.