Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Засідання школи молодого вчителя інформатики

Засідання школи молодого вчителя інформатики

Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися…

(Сенека)

 

Відповідно плану роботи Департаменту освіти та науки 27 березня 2018року на базі ЗШ №9 проведено засідання школи молодого вчителя інформатики для учителів інформатики кваліфікаційної категорії «спеціаліст», які викладають у 2-4 класах «Формування і розвиток логічного мислення школярів шляхом програмування мовою Scratch».

Розпочала роботу школи молодого вчителя інформатики голова методичного об’єднання учителів початкових класів ЗШ №9 Т.Фенюк, яка ознайомила молодих спеціалістів з особливостями роботи навчального закладу, повідомила про участь школи у Всеукраїнському експерименті впровадження НУШ, зупинилася на основних аспектах педагогічної програми «Росток». Педагоги дізналися про роботу гуртків, що функціонують у закладі. Учитель інформатики І.Дзедзик поділилася досвідом проведення гуртка CodeClub, продемонструвала роботи вихованців. Учень 4 класу, активний учасник гуртка Ілля Реміцький презентував свій проект, виконаний мовою програмування Scratch.

Методист інформаційно-методичного центру О.Солом’яна повідомила учасникам про проект “Girls Can”, покликаний сформувати дієву модель для реалізації концепції рівних можливостей у використання сучасних освітніх  інструментів для розвитку технічних та комунікативних навичок у школярів віком 7-14 років, а також надати доступ до нових педагогічних інструментів та методик викладання інформатики у навчальних.

І.Дедзик, учитель інформатики ЗШ №9, провела показовий урок у другому класі «Алгоритми у нашому житті». Ефективності та естетичного забарвлення урок отримав завдяки застосуванню мультимедійного обладнання. Молоді педагоги вчилися аналізувати урок, звернувши увагу на доцільність, ефективність форм та методів кожного етапу уроку.

Х.Яковів, практичний психолог ЗШ №9, провела тренінг «Формування активності вчителя методом рефлексії».

Впродовж роботи школи молодого вчителя інформатики педагоги обмінялися досвідом, знайшли шляхи розв’язання педагогічних ситуацій, отримали відповіді на питання. 


12.


13.