Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Мешканці Волноваського району Донецької області відвідали Івано-Франківськ під час святкування Великодня

Мешканці Волноваського району Донецької області відвідали Івано-Франківськ під час святкування Великодня

 З початку військової агресії пропутінських бойовиків проти України на сході нашої держави до нашого міста систематично приїздять на відпочинок учні та педагоги з прифронтової зони.

Другий рік поспіль гостями івано-франківців під час Великодніх свят були учні та педагоги закладів загальної середньої освіти Волноваського району Донецької області у рамках проведення традиційної культурологічної акції «Схід та Захід разом».

Поїздка була організована за ініціативи Народного депутата України Дмита Лубінця та міського голови  м. Івано-Франківська  Руслана Марцінківа. У гості до Івано-Франківська,на святкування Великодня, було запрошено 108 учнів та педагогів. Ряд гостей уже не вперше приїздить у наше місто. Гості упродовж 06-09 квітня 2018 року проживали в родинах однолітків з Івано-Франківська.

Головною метою акції, зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в нашій державі, було перш за все надати мешканцям прифронтової зони можливість хоч трішки відпочити від загрози військової агресії й продемонструвати єднання України: географічно, ментально, чуттєво, а також ознайомити гостей зі Сходу України з особливостями звичаїв та традицій святкування Великодня на Прикарпатті. 

Господарі намагались зробити усе можливе, щоб гості комфортно почували себе на Прикарпатті, мали змогу ознайомитись із пам’ятниками культури та архітектури нашого краю, відвідати мальовничі куточки Прикарпаття, поспілкуватись з однолітками з Івано-Франківська, а також гарно відпочити у колі нових друзів.

Окрім проживання в родинах однолітків з Івано-Франківська, відповідно до плану заходів, запропонованих Департаментом освіти та науки, гості мали змогу зустрітись з міським головою Русланом Марцінківим та директором Департаменту освіти та науки Ігорем Смалем, учасником АТО, ознайомитись з специфікою роботи Центру патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери (директор Г.Савченко) та міським дитячо-юнацьким пластовим центром директор О.Румак), побувати на оглядовій пішохідній екскурсії середмістям м. Івано-Франківська та в обласному музеї мистецтв Прикарпаття, відвідати святкові Пасхальні богослужіння в храмах Прикарпаття. По завершенні екскурсії приватний підприємець СШ №5 Л.Коритан приготувала учням та педагогам з Донбасу смачний святковий обід.

Івано-Франківці, прощаючись з дорогими гостями, на згадку про наш край подарували їм сувеніри та пам’ятні подарунки.

Сподіваємось, що в гостей залишились приємні враження про гостинність івано-франківців та мальовниче Прикарпаття.

Ми не прощаємось з гостями, а кажемо до нових  зустрічей!


волноваха2[1]


волноваха3[1]


волноваха[1]


РїРѕРґСЏРєР°2[1]