Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Дівоча команда ДЮСШ №3 – зберегла прописку у вищій лізі України з футболу серед команд WU-15 на наступний сезон

З 16 по 20 квітня  в с. Вістова, що біля Калуша проходив Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд WU-15 вищої ліги. В ньому взяли участь 8 найсильніших команд України даної вікової категорії. За підсумками минулого року ми потрапили до групи «А» разом з командами «Ліцей» м. Костопіль, збірною Вінницької області та СК «Вишневе» Київської області. Зігравши у нічию 2:2 з СК «Вишневе» (обидва голи на рахунку Ліани Мострянської), та 0:0 з костопільським «Ліцеєм» і поступившись вінничанкам 1:0 зайняли ІІІ місце у групі.

Стикову гру за Vмісце ми провели з командою Миколаївської області,  що посіла відповідно ІІІ місце у групі «Б». З перших хвилин заволодівши ініціативою ми все ж пропустили два голи у свої ворота. На початку  другого тайму Ліана Мострянська відквитала один м’яч. Та не простий суперник знову збільшив відрив у 2 м’ячі. Наприкінці матчу Ліана Мострянська  вдруге скорочує відставання до мінімуму, та все ж, попри моменти, зрівняти рахунок так і не вдалося. Рахунок 2:3 і ми посіли VI місце, що все ж дає право залишитися у Вищій лізі вікової групи до 15 років на наступний сезон. Також наша Ліана Мострянська з 4 голами визнана кращим бомбардиром даного Чемпіонату, з чим її і вітаємо!