Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

ПРОВЕДЕНА МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ «ЗАМАЛЬОВКИ РІДНОГО МІСТА»

ПРОВЕДЕНА МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ «ЗАМАЛЬОВКИ РІДНОГО МІСТА»

                           Мистецтво окрилює душу, сприяє польоту уяви.

                                            Платон

 

До 356-ї річниці від дня заснування міста Івано-Франківська на центральній  вул. Незалежності відбулася мистецька акція «Замальовки рідного міста» за участю юних художників – учнів закладів загальної середньої освіти (гімназія № 2, ЗШ № 3, 4, 7, 16, 24) та вихованців Міського центру дитячої та юнацької творчості.

Розвиток творчих здібностей школярів, виявлення та підтримка обдарованих дітей, виховання в них естетичного ставлення до світу, любові до рідного міста, до його історії та культури – основна мета проведеного заходу.

Двадцять п´ять цікавих оригінальних творчих робіт, виконаних на мольбертах, створили святковий настрій і доповнили позитивну атмосферу дійства. 

Мешканці м. Івано-Франківська отримали чудову нагоду ознайомитися з малюнками, виконаними в різних техніках – графіці, живопису, декоративно – прикладному мистецтві. «Учасники конкурсу здивували своєю творчістю, ставленням до Івано-Франківська, як до рідного дому. Адже звідси, від маленької батьківщини, і починається любов до України», – так відгукнулись іванофранківці про представлені творчі роботи учнів.