Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Роман Шеремета зустрівся з івано-франківськими школярами

Роман Шеремета зустрівся з івано-франківськими школярами

7 травня у приміщенні Прикарпатського національного університету  імені Василя Стефаника відбулась зустріч школярів закладів освіти міста Івано-Франківська з найвідомішим економістом українського походження за результатами журналу Forbes нашим земляком, що зараз проживає в США, Романом Шереметою. Тема зустрічі «Як зробити Україну успішною». Роман Шеремета є автором понад 80 наукових статей та монографій в галузі експериментальної економіки, теорії ігор, поведінкової економіки, вирішення конфліктів, організації промисловості та мотивації праці.

З привітальним словом виступив міський голова Руслан Марцінків, який зазначив, що враховуючи сучасні реалії України, вкрай важливо знаходити поштовх рухатися далі. «Люди - це є той фундамент, який формує економіку, і важливо рухатися в потрібному напрямку, щоб наше місто та держава були успішними». В зустрічі взяв участь директор Департаменту освіти та науки Ігор Смаль, вчителі економіки, учні.

Цінними для школярів були думки Романа Шеремети щодо принципів розвитку економіки, зокрема економічної свободи, рівності всіх у можливостях досягнення успіху та реалізації своєї мети. Здобуваючи освіту, кожна молода людина не просто отримує  знання, а реалізовує траєкторію свого розвитку, вчиться критично мислити та приймати раціональні рішення.

Економісти доводять, що якісна освіта, самовіддана праця, довіра і чесність, розвиток громадянського суспільства та інституційні зміни є важливим механізмом економічного зростання країни. Відрадно, що ці тези тісно переплітаються з ідеями Концепції «Нова українська школа»: виховання на цінностях, дитиноцентризм, розвиток ключових компетентностей, академічна доброчесніть.

На завершення зустрічі Роман Шеремета відповів на численні запитання присутніх та презентував свою книгу «Реформація: успіх Європи та шанс для України».


важливе1йй


важливе121йй


важливе141йй