Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Матеріали Всеукраїнської громадської організації "Не будь байдужим!"


1. https://www.youtube.com/watch?v=35_pNltz9QU&t=15s Фільм "Холодний Яр. Воля України - або смерть!". Продюсер - Оксана Левкова, кандидат наук із соціальних комунікацій, директор Всеукраїнської громадської організації "Не будь байдужим!". Виробник - студія "Диваки-продакшн". ФІльм показано у 30-х містах України та на фронті, а також продемонстровано центральними телеканалами. Його рекомендовано до перегляду Українським інститутом національної пам'яті, Міністерством оборони, Міністерством освіти, Міністерством культури. В результаті перегляду нашого фільму МОН розробило питання про Холодний Яр для ЗНО з історії.

2. https://www.youtube.com/watch?v=CMXUfQO-CnA&t=22s Конотопська битва. Автор тексту - Олексій Сокирко, кандидат історичних наук, доцент кафедри давньої та нової історії України. Художник - Максим Копилов. Начитка - Фагот з гурту "Танок на Майдані Конго". Роздано у вигляді CD тисячі українських шкіл. Додатково також вироблено і роздано методичні матеріалі до теми у вигляді паперової книжечки (1000 прим).


3. https://www.youtube.com/watch?v=rymYE9K3eJY&t=3s Карпатська Україна. Автор тексту та власник архівних матеріалів - Олександр Пагіря, кандидат історичних наук, КНУ ім. Т. Шевченка. Фагот з гурту "Танок на Майдані Конго". Роздано у вигляді CD трьом тисячам українських шкіл. Додатково також вироблено і роздано методичні матеріалі до теми у вигляді паперової книжечки (3000 прим).

4. https://readymag.com/kis/nbb/ книжечка про те, як поступово перейти на українську мову. Розробник - соціолінгвіст, доктор філологічних наук Лариса Масенко (НаУКМА). Роздано у вигляді паперової книжечки у кількості 100 000 примірників.

5. http://abetka.ukrlife.org/mazepa1.html книжечка про гетьмана Мазепу, подана у вигляді мальованих історій. Автор тексту - Ольга Ковалевська, кандидат історичних наук, Інститут історії України НАНУ. Художник - Юрій Журавель. Роздано у вигляді паперової книжечки у кількості 10 000 прим.

6. http://chtyvo.org.ua/authors/Popravka_Kateryna/Ivan_Mazepa_Made_in_Ukraine/ книжечка про гетьмана Мазепу зі сленговими вставками. Автор тексту - Ольга Ковалевська, кандидат історичних наук, Інститут історії України НАНУ. Художник - Іванна Кучеренко, Євгенія Васильєва. Роздано у вигляді паперової книжечки у кількості 50 000 прим.

7. http://idealist.media/index.php/oksana-levkova-pro-te-yak-nepravilne-vikladannya-shevchenka-robit-ditey-separatistami/ відеолекція на тему нових підходів до викладання теми "Шевченко - український Кобзар". Лектор - Оксана Левкова, кандидат наук із соціальних комунікацій, директор Всеукраїнської громадської організації "Не будь байдужим!".

8. ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2016/03/o.levkova.doc матеріал на тему Шевченка. Автор - Оксана Левкова, кандидат наук із соціальних комунікацій, директор Всеукраїнської громадської організації "Не будь байдужим!".Матеріал було опубліковано в журналі Міносвіти "Методичні діалоги".

Також, за потреби, можете ввести в Гугл "Оксана Левкова" та "Не будь байдужим!" і знайти багато інших матеріалів.