Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Майстер – клас «Виробництво м’ясних, кулінарних та кондитерських виробів»

Майстер – клас  «Виробництво м’ясних, кулінарних та кондитерських виробів»

16 травня 2018 рокуна запрошення директораТзОВ «Фірма «Надія» М.Бойко відбувся презентаційний майстер-клас «Виробництво м’ясних, кулінарних та кондитерських виробів».

Учасниками заходу стали фізичні особи підприємці, котрі надають послуги з харчування у закладах загальної середньої освіти м. Івано-Франківська та керівник управління Держпродспоживслужби в м.Івано-Франківськ Ірина Онищук.

Працівник ТзОВ «Фірма «Надія» Роман Король для учасників заходу провів оглядову екскурсію готельно-туристичним комплексом: затишними номерами готелю, різними залами для харчування, конференц-залами, магазином «Делікатес».

Та найбільшого здивування отримали підприємці, побувавши у цехах, де здійснюється виробництво м’ясних, ковбасних, кулінарних та кондитерських виробів.

Сучасне техногогічне, холодильне обладнання, витяжні вентиляції, ідеальний санітарний стан приміщень, зовнішній вигляд працівників – усе свідчило про високий рівень роботи закладу.

Професійні кухарі, які проходять стажування в кращих світових ресторанах, здивували оригінальними видами страв, їх оформленням.

Заступник директора з громадського харчування Любов Романюк та працівники ТзОВ «Фірма «Надія» запросили учасників заходу на літню терасу та запропонували дегустацію м’ясних, ковбасних та кулінарних страв. Вражав широкий вибір фірмових ковбасних та кондитерських виробів з неперевершеним смаком.

«Смачно! Апетитно! Оригінально! Вишукано! Незабутньо! Емоційно! Престижно!» - відгукувалися підприємці, котрі надають послуги з харчування у закладах загальної середньої освіти м. Івано-Франківська, та висловили сподівання щодо подальшої співпраці.