Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

ПЗОВ «Лімниця» радо запрошує дітей на літній відпочинок

ПЗОВ «Лімниця» радо запрошує дітей на літній відпочинок

02.06.2018 року розпочинається довгоочікувана пора літнього дитячого відпочинку у позаміському закладі відпочинку та оздоровлення дітей “Лімниця”, який розташований у мальовничому куточку Прикарпаття, на березі найчистішої річки Європи в с. Вістова Калуського району.

Влітку 2018 р.  відбудуться 4 заїзди дітей на відпочинок в оздоровчий заклад:

- I зміна – 02-22 червня 2018 року (тематична зміна «Обдаровані діти» для переможців Міжнародних, Всеукраїнських, обласних, міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, турнірів, спортивних змагань);

- II зміна24 червня - 14 липня 2018 року;

- ІІІ зміна – 17 липня – 06 серпня 2018 року;

- ІV зміна - 09-29 серпня 2018року.

Упродовж 21 дня 175 дітей кожної зміни будуть головними дієвими особами дитячої країни під назвою «Лімниця». Діти проживатимуть у комфортабельних 2-3 місних номерах. Педагогічний та технічний колектив закладу з трепетом очікує приїзду дітей. Упродовж року технічний персонал на чолі заступником директора з господарської роботи Семківим Зіновієм Васильовичем та директором закладу Бандурою Сергієм Петровичем робили усе можливе і неможливе, щоб якнайкраще підготуватись до зустрічі з дітьми.

Вихователі ПЗОВ “Лімниця” продумали змістовну організацію щоденного дитячого дозвілля. Вони намагатимуться прикласти максимум зусиль для того, щоб кожен день був неповторним і надовго залишався дітям приємним спогадом про незабутній літній відпочинок.

Збалансоване повноцінне п’ятиразове харчування дітям забезпечуватимуть невтомні кухарі закладу на чолі із приватним підприємцем В.Стефанишиним. Працівники закладу  сподіваються, що діти залишаться задоволеними їх роботою й шануватимуть важку працю працівникам комплексу, що буде найкращою подякою для них.

Усім тим, хто бажає придбати путівки для відпочинку дітей в одному із найкращих відпочинкових закладів області радимо звертатись до бухгалтера ПЗОВ «Лімниця» в Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради (вул. С.Бандери, 10-г, каб. 111). Детальнішу інформацію про роботу ПЗОВ «Лімниця» можна отримати за телефонами: 0685415957, 0979606987.

Вартість путівки становить 5040 грн.

 

До зустрічі у ПЗОВ «Лімниця»!


лімниця1


лімниця2


лімниця3лімниця3