Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Пластове новацтво та юнацтво Івано-Франківська взяли участь у Святі Весни Івано-Франківської округи Пласту

Пластове новацтво та юнацтво Івано-Франківська взяли участь у Святі Весни Івано-Франківської округи Пласту

     Свято Весни – це щорічний дво- чи триденний традиційний табір пластунів на честь опікуна Пласту святого Юрія Переможця. Це свято – перший наметовий табір в календарному році й фактично СВ відкриває сезон літнього наметового таборування.

     12 травня 2018 року новаки та новачки (6-11 років) мандрували в смт Кути, де організовували їм насичену програму СВ пластуни осередку Кути: вихід до каплиці на гору Овидій, цікаві розповіді про історію та відомих особистостей краю, майстер-класи, знайомство з мистецтвом Гуцульщини, народними інструментами, лялькова вистава для учасників, духовні науки, пісні та козацькі ігри.

     Дводенне наметове СВ відбуло юнацтво (11-18 років) станиці Івано-Франківськ 19-20 травня 2018 року, яке організували пластуни м. Надвірна і куди з’їхалося до 300 пластунів з усієї області. Теренова гра для учасників: волейбол, переправа, співи, танці, домедична допомога, стрільба тощо, а ввечері – перегляд українського пригодницького фільму-фентезі «Сторожова застава» та дощова погода в перервах усього СВ запам’ятаються учасникам надовго. 

юнацтво