Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Про підсумки Всеукраїнського конкурсу  з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»  

Про підсумки Всеукраїнського конкурсу   з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»   

 З 15 по 17 травня 2018 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна».

В черговий раз І місце у Всеукраїнському конкурсі здобули вихованці Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції: Міщук Діана (учениця ЗШ № 17, гурток «Флористика»), Пелих Діана (учениця ЗШ №22, гурток «Флористика») разом з керівниками гуртків Оксаною Марущак та Наталею Клапцуняк.

Конкурс проводився Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді. До участі у фінальному етапі були запрошені команди переможців відповідно до підсумків відбіркового заочного етапу.

Втілити проекти до м.Києва приїхали 13 команд з Вінницької, Волинської, Закарпатської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Житомирської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Чернігівської та Івано-Франківської областей.

Команди – учасниці конкурсу «Квітуча Україна» змагались між собою у виступах-презентаціях представлених на конкурс проектів з квітникарства, озеленення та ландшафтного дизайну, але основне змагання розгорнулося під час втілення презентованих проектів клумб та ландшафтних композицій.

Вихованці Івано-Франківської екологічної дитячої станції креативно і натхненно втілювали проект «Мій рідний край», що відкривав частинку ніжності й любові до рідного краю, неперевершену красу зелених насаджень та стежини, що веде до батьківського дому, котра виграє мелодією серця.

Відповідно до результатів очного конкурсу проект ««Мій рідний край» відзначений неабиякою оригінальністю та, отримавши 97 балів, посів І призове місце у Всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну “Квітуча Україна”.

Вихованців Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції нагороджено дипломом та грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, а також цінними призами. Керівників гуртків відзначено подякою за підготовку та втілення проекту «Мій рідний край».

Івано-Франківська міська дитяча екологічна станція щиро вітає своїх переможців!!!

Успіхів Вам, творчого натхнення та нових перемог!!


IMG-cea479e7ba7bdce80a3a04b8300af90f-V


IMG-e36991f7abb26692ffae451f0d185690-V