Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Ми – майбутнє твоє Україно!

Ми – майбутнє твоє Україно!

Відбулося найважливіше і найбільш очікуване загальноміське культурно-мистецьке свято обдарованої учнівської молоді «Ми – надія твоя, Україно».

Святкова програма традиційно була розпочата гімном України у виконанні вокального ансамблю ЗШ №6  «Опришівські соловейки».  Блискучими були виступи зразкового ансамблю естрадно-спортивного танцю «Нове покоління», зразкового ансамблю бального танцю «Ритм-Престиж»,естрадно-спортивного танцю «Зірка мрії» СШ№1, майстерно виконали інтермедію «Шкільні секрети» вихованці гуртка театральних мініатюр ЗШ №24, чудово був виконаний пісенно-хореаграфічний номер «Підготовка до екзамену» -  Андрусяка Ярослава. Під час проведення заходу панувала урочиста атмосфера, яка пробуджує добрі почуття, піднімає людину над буденністю.

Урочисто було вручено під час свята учениці СШ№5 Біць Яні одну з найбільш почесних нагород  «Учень року – 2018».

Вітали освітян із їхніми професійними здобутками шановні гості. Боже благословення усім присутнім вділив  от. Роман Залеський. Незламного духу, волі до нових перемог і здобутків побажав освітянам міський голова Руслан Марцінків. Секретар міської ради  Оксана Савчук  наголосила на тому, що сила нації – в її інтелекті. І тільки наполеглива праця, терпіння, жага до самовдосконалення у поєднанні із дарованим Богом талантом та майстерністю, професіоналізмом і вимогливістю учителя – ось рецепт успіху здібних молодих людей, які цьогоріч отримали нагороди.

До привітань долучились гості, партнери освіти, котрі розуміють, що саме нинішня учнівська молодь незабаром дбатиме про економічне зростання України, примножуватиме її культурний, духовний, інтелектуальний потенціал, підвищуватиме роль та авторитет у світовій спільноті.

Ми пишаємося своїми переможцями, які показують високий рівень компетентності в обраних галузях знань та їхніми педагогами, які, не шкодуючи сил і часу, працюють з обдарованими дітьми.