Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Юначки станиці Івано-Франківськ взяли участь в міжнародній скаутській зустрічі в Бельгії


      Щороку відбувається міжнародна зустріч скаутів зі всього світу InterCamp, щоб знайти нових друзів, гарно провести час, представити гідно свою країну та організацію. Не винятком став і цей рік. 19-21 травня 2018 р. Божого в  містечку Sint-Truiden(Бельгія) відбувся міжнародний скаутський злет InterCamp2018, який аж ніяк не пропустили юначки з куреня число 70 ім. Ольги Кобилянської.

Дівчата відчули на собі не тільки неймовірну атмосферу заходу, але й прийняли участь у різноманітних конкурсах та поспілкувалися зі скаутами з багатьох країн світу. Пластуни мали можливість обміняти пластові атрибути на різноманітні відзначки чи хустини з усіх куточків світу. В останній день вся українська пластова делегація з Івано-Франківська, Тернополя та Києва приготувала для фестивалю традиційної їжі справжній український борщ та пластову халепу!

Окрім самого заходу пластуни ще й мандрували по Європі: ночували на березі Північного моря у Гаазі, прогулялися чарівними вулицями Амстердаму, Брюсселю, Антверпену, Роттердаму.