Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Про конкурс “LET`S DISCOVER THE WORLD TOGETHER!”

Про конкурс  “LET`S DISCOVER THE WORLD TOGETHER!”

На освітній онлайн платформі www.miksike.net.ua 21 травня 2018 року стартував конкурс “LET`S DISCOVER THE WORLD TOGETHER!”, який триватиме до 21 вересня 2018 р.

Конкурс проводиться для учасників 2–11 класів з України, Естонії та Грузії, зареєстрованих на платформі. Ви любите подорожувати? Якщо так, то цей конкурс для вас!!! “LET`S DISCOVER THE WORLD TOGETHER!” – конкурс цікавих відеозапитань про світ, який ви відкриваєте для себе в подорожах. Подорожі бувають різні: на дачу, до родичів в інше село чи місто, до друзів в іншу області чи країну. Цікаве, захоплююче, дивовижне поруч, але чи всі вміють це побачити? Однак і побачити мало! Спробуйте зацікавити цим інших. Розкажіть про ваше відкриття у формі запитання і тим самим дайте їм шанс також стати віртуальними мандрівниками! Цікаво?! Тоді більш детально про умови конкурсу:

УВАГА! ВСІ ЗАВДАННЯ ВИКОНУЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ!! 

1. Сформулюйте питання про те, (предмет, традицію, блюдо, ланшафт, будівлю, назву, одяг, професії, тощо), що вас зацікавило під час подорожі, про що ви вперше дізнались. 

2. Запишіть своє питання у вигляді відео повідомлення. Місце, де ви будете писати відеоролик, певним чином повинно бути пов’язане із запитанням. 

3. Розмістіть зняте відео запитання у середовищі Google Drive (http://www.google.com/drive/) з дозволом на перегляд всім, хто має посилання (до кінця 2018 року). 

4. Надішліть посилання на відео на конкурс. 

Вимоги до відео: тривалість відео до 30 сек., обсяг – до 100 Мб, формат МР4.

Відео приймаються одноосібні або від 2 учасників. 

Увага! Колективні роботи журі не розглядає! 

Терміни подання відео на конкурс: з 21 травня до 21 вересня 2018 року. 

Готові відео необхідно надсилати заповнивши форму УДАЧІ!!!