Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

День Героїв –звитяжне свято українців

День Героїв –звитяжне свято українців

Наприкінці травня  в Україні святкують День героїв, присвячений різним сторінкам національно-визвольної боротьби. Це свято відносно нещодавно стало поширеним в різних українських регіонах, хоча існує вже довгий час.  У Центрі патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери День героїв відзначається щорічно. І цьогоріч  24 травня  захід підготували та провели вихованці гуртка «Театр перед мікрофоном», керівник Наталія Тихонова.

Вихованці розповіли, як це свято виникло і чому його відзначають саме у травні, що свято покликане підкреслити історичний зв'язок між лицарями Київської Русі, козаками Гетьманщини, січовими стрільцями та вояками армій УНР, УПА та добровольцями, воїнами ЗСУ,  які сьогодні на сході відстоюють незалежність нашої держави.  Перед учасниками  заходу та гостями закладу виступив відомий на Прикарпатті поет-пісняр, волонтер, учасник Революції Гідності Нестор Мартинець.  Пісні про українських героїв виконала учениця ЗШ №17 Ірина Антоняк.

День Героїв – це день пам'яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну.


цпв патріот2


цпв патріот