Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

 «У глибину віків, з думкою про вічні цінності…»     

 «У глибину віків, з думкою про вічні цінності…»     

 Так назвали свою духовну подорож  працівники Центру патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери, які 30 травня 2018 року у рамках виїзного семінару відвідали Святиню підкарпатського краю –Ясну Гору у Гошеві.

Ще Іван Франко у свій час дуже гарно описує про Гошів і Ясну Гору: "Гошівська церква, що біліє далеко своїми мурованими стінами, і справді, рідко де побачиш таку гарну будівлю, щоб так мальовничо рисувалася серед прекрасної природи. Гошівська церква із чудовим образом Богородиці притягає до себе рік-річно безліч богомольців із всіх сторін. Монастирська гора гордо стримить над долиною, поросла з боків ліщиною та глодами, котрі, мов малі діти, обтулюють собою ті боки і ребра матері-гори. А внизу під тими кручами шумить і піниться Свіча, бистра і немала гірська ріка, б'ючись о округле каміння, що залягає її дно, як кам'яні барани. За нею, на широкій рівнині, розсілося гарне, велике й охайне село Гошів».

Колектив мав змогу пізнати історію Гошівського монастиря від від о. – настоятеля Вінкентія, чину св. Василія Великого, оглянути на дзвіниці унікальний музичний інструмент –карильйон та побувати на Божественній Літургії, а пізніше помилуватися надзвичайними краєвидами прекрасного прикарпатського краю.

Поїздка організована за сприяння профспілкового комітету ЦПВУМ ім. С. Бандери. 


церква22


церква33