Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Про міжнародну культурно-освітню поїздку до Німеччини, Швейцарії, Франції, Австрії та Польщі

 Всеукраїнська благодійна організація «Рівний — рівному» з 23 до 31 липня 2018 року запланувала міжнародну культурно-освітню поїздку до Німеччини, Швейцарії, Франції, Австрії та Польщі (програма  додається).

Метою поїздки є створення умов для особистісного і соціального розвитку української молоді, її інтеграції у європейський соціокультурний простір, сприяння формуванню соціальної мобільності, професійної універсальності, навичок самоосвіти, розширення світогляду.

У поїздку запрошуються учні, педагоги, керівники загальноосвітніх навчальних закладів; викладачі, студенти вищих навчальних закладів; представники органів управління освітою й інші зацікавлені особи.

Під час поїздки передбачається проведення тренінгу «Майстер Мрії: секрети вибору професії», спрямованого на набуття підлітками та молоддю знань, умінь, необхідних для вибору професії, формування навичок ефективної взаємодії, розвиток критичного мислення, креативності, творчих здібностей. А також екскурсії в містах: Вроцлав, Ва́лбжих (Польща), Ве́ймар, Éрфурт, Шту́тгарт, Тю́бінген, замок Гогенцоллерн, Боденське озеро, Конста́нц, Мерсбург, Ротенбург-на-Таубері, Ба́мберг, Лейпциг (Німеччина), Страсбург, Оберне́, Кольма́р (Франція), Рейнський водоспад, Цюріх, Люце́рн, Санкт-Галлен (Швейцарія), Бре́генц (Австрія).

Витрати на проживання в готелях, харчування згідно з програмою, транспортне обслуговування за маршрутом (автобус), всі екскурсії, зазначені в програмі, вхідні квитки (Рейнський водоспад, підйом до замку Гогенцоллерн, паром Констанц–Мерсбург) становлять 530 Євро і покладаються на учасників поїздки.

Проїзд до місця виїзду групи та у зворотному напрямку оплачується окремо.

Копії необхідних документів слід надсилати до 22 червня 2018 року (останній день подання!) за адресою: м. Київ, бульвар Лесі України 8, офіс 33, після попередньої реєстрації за тел.: 050-334-40-92, 067-909-06-61, 097-718-17-67.