Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Подорож у «Республіку дитинства» з вихованцями клубів

Подорож у «Республіку дитинства» з вихованцями клубів

1 червня 2018р. на площі Ринок відбулась святково-розважальна програма «Свято у Республіці дитинства», організована Центром дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання за підтримки міського голови Руслана Марцинківа.

Під час захоплюючої подорожі Республікою дитинства діти разом з казковими персонажами Пеппі (Вікторія Онофрійчук), східною Принцесою (Анастасія Павлюк), Мальвіною (Анастасія Любчик), Червоною Шапочкою (Альбіна Фреїв), Алісою з країни чудес (Влада Онофрійчук), Клоунами (Анастасія Фіголь та Олександр Перегіняк), Лисичкою (Анастасія Облещук), Сонечком (Настя Прунько), Веселкою (Марта Барило) та талісманом Центру веселим Бі-ба-бо (Олександр Шаптало) брали участь у веселих іграх, забавах, драйвових танцювальних флешмобах.

Запальні танці глядачам презентували вихованці ансамблю естрадно-спортивного танцю «Смайл» (керівник Вікторія Семенюк), танцювальної студії «Лібра» (керівник Лілія Глива). танцювальної студії «Арт-данс» (керівники Наталія та Сергій Дехтяр), Ілля Місюк та Яна Петрів з клубу спортивного танцю «Динамо» (тренер Олег Гулій), а музичні вітання подарували Мар’яна Кавацюк з студії естрадного вокалу «Марічейка» (керівник Любов Полякова) та Марічка Тузяк, Анна і Вікторія Лопушанські, Яна Шушура, Вікторія Ільків,  Меланія Боцюн, Андріяна Салижин з вокальної школи «Crystal Voice» (керівник Ірина Шабан).

Ведучими свята були Марина Стефанів, Діана Прунько та Людмила Хома, вихованці гуртка «Молодіжний клуб» (керівник Леся Зваричук), а також їм допомагали Вітторіо Малий та Катруся Гринник.

На завершення свята вже традиційно найактивніших вихованців з дитячо-юнацьких клубів було нагороджено грамотами за активну участь у роботі клубів та масових заходах Центру.

Всі учасники  свята отримали солодощі від міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.


дкф2


дкф3