Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

ЗАВЕРШИВСЯ ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ У ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРАХ

ЗАВЕРШИВСЯ ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ У ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРАХ

Нещодавно завершився відпочинок школярів у 7денних пришкільних відпочинкових таборах, які були створені на базі 6закладів загальної середньої освіти м. Івано-Франківська. Цьогоріч у них відпочило 863 дитини. З них – 409 школярів з числа дітей пільгових категорій, що становить 47,4 %.

З них:

6      – дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

9      – дітей з обмеженими фізичними можливостями;

6      – дітей, які потерпіли від аварії на ЧАЕС;

103 – дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;        

32    – дітей, які виховуються у багатодітних родинах;

89    – дітей, батьки яких є учасниками АТО;

3      – дітей з родин внутрішньо переміщених осіб;

134  – обдарованих дітей;

27    – дітей, які перебувають на «Д» обліку в медичних закладах.

До роботи з дітьми було залучено 218 штатних працівників: 146 – педагогів, 7 медичних працівників, 23 працівників кухні, 35 адміністративно-господарських  працівників).

Під час відпочинку на школярів чекала цікава та змістовна відпочинково-розважальна програма. Вихованці відпочинкових закладів переглянули вистави у ляльковому театрі, кінофільми в театрі-кіно «Люм’єр», побували на екскурсіях в музеях нашого міста, відвідали рятувально-водолазну станцію на міському озері, пожежну частину, промислові підприємства міста, брали участь у спортивних іграх, забавах, різноманітних квестах та вікторинах.

Працівники міських позашкільних закладів упродовж 14 днів радо знайомили дітей з роботою закладів та проводили для них показові навчальні майстер-класи.

Департамент освіти та науки висловлює подяку директорам закладів освіти та пришкільних таборів, які належним чином організували роботу денних відпочинкових таборів.

А літній відпочинок триває. Упродовж червня-серпня школярів очікують цікаві виїзні стаціонарні та наметові відпочинкові та спортивні табори у мальовничих куточках нашої Батьківщини, організований відпочинок за межами України на запрошення шкіл-партнерів з Польщі, Франції та інших країн, а також перегляд цікавих концертних програм, які готують їм працівники та вихованці міського центру дозвілля дітей та молоді (директор Леся Зваричук) в мікрорайонах Івано-Франківська.

Також запрошуємо дітей на 21-денний відпочинок в Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Лімниця», який розташований у відпочинковій рекреаційній зоні в с. Вістова Калуського району. Тривалість змін: II       зміна– 24 червня - 14 липня 2018 року; - ІІІ зміна – 17 липня – 06 серпня 2018 року; - ІVзміна - 09-29 серпня 2018року.

Бажаючі мають змогу придбати путівки в бухгалтерії Департаменту освіти та науки. Вартість путівки 5040 грн.

Детальнішу інформацію про роботу ПЗОВ «Лімниця» можна отримати за телефонами: 0685415957, 0979606987. 


табір2


табір3