Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Запрошуємо до участі у Базовому тренінгу в Івано-Франківській області 21-23 червня 2018 року

Запрошуємо до участі у Базовому тренінгу в Івано-Франківській області 21-23 червня 2018 року

Міністерство молоді та спорту України спільно з громадською організацією «Консалтингові технології», Департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, Департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації, Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Програму «Молодіжний працівник».

                     Мета тренінгу: Сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для реалізації регіональної молодіжної політики.            Детальна інформація про Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник»: http://youth-worker.org.ua/about/training-levels/basic-training/               В рамках Програми оголошується конкурс на участь у Базовому тренінгу для учасників з Івано-Франківської області 21-23 червня 2018 року.             Завдання тренінгу:                                                                                           – Забезпечити учасників необхідним базовим рівнем для реалізації успішної молодіжної політики;                                                                               – Налагодити діалог між різними учасниками молодіжної політики;               – Надати учасникам можливість створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника.                                                                                             До участі у конкурсі запрошуються:                                                              – лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;                                                                                                  – державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні;                                                                                    – працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.                                                                                                       У рамках Програми оголошується конкурс на участь у 3-денному базовому тренінгу.

Програма складається з трьох модулів:

Модуль 1. Молодіжна політика і молодіжна робота. Ключові теми: Хто така молодь? Що таке молодіжна політика? Дорожня карта реформування молодіжної політики в Україні. Участь молоді. Міжсекторний підхід. Молодіжна робота і молодіжна політика. Європейський підхід до молодіжної політики.

Модуль 2. Громада і молодіжна робота в громаді. Ключові теми: Громада. Активізація громади. Молодіжна робота в громаді. Міжсекторний підхід. Участь молоді.

Модуль 3. Компетенції молодіжного працівника.

Ключові теми: Молодіжний працівник. Компетентнісний підхід. Компетенції молодіжного працівника. Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи.

Під час тренінгу учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.

Місце проведення: м. Івано-Франківськ.

По завершенню учасники отримають сертифікат встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

На період проведення тренінгу учасники харчуванням і місцем проживання не забезпечуються.

Витрати на проїзд організаторами заходу не покриваються. ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ

Кінцевий термін подання заявок – 12:00 15 червня 2018 року.

Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені 18 червня 2018 року.

Контактна особа: Мар’яна Циганин,  тел. (066) 87 65 729 Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені в індивідуальному порядку по завершенню конкурсу.

Долучайтесь до групи «Молодіжний Працівник» на Facebook: https://www.facebook.com/groups/youth.worker.ua/

Повний розклад проведення навчальних тренінгів Програми «Молодіжний Працівник» у 2018 році. - Матеріал взятий з ресурсу «Навчальна програма «Молодіжний працівник»» ©2014-2018 www.youth-worker.org.ua