Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

У 5 Всеукраїнському конкурсі есе «Я європеєць» перемогу здобула Людмила Бойко, вихованка гуртка журналістики ІФ МЦДЮТ (керівник – Ольга Андріяшко)

У 5 Всеукраїнському конкурсі есе «Я європеєць» перемогу здобула Людмила Бойко, вихованка гуртка журналістики ІФ МЦДЮТ (керівник – Ольга Андріяшко)

 Бойко Людмила : 2017 р. - 3 місце Всеукраїнський конкурс есе "Я- європеєць". 2018 р. - 3 місце, конкурс соціальних плакатів від Університету Короля Данила і 2-18 - 3 місце - Всеукраїнський конкурс есе "" Я - європеєць".

Ольга Андріяшко – керівник гуртка журналістики, має багато вагомих перемог на різних рівнях.

·        Людмила Бойко https://www.facebook.com/profile.php?id=100018606061873

·        Ольга Андріяшко https://www.facebook.com/profile.php?id=552548847

Інформація про перемогу розміщена на сайтах «Галицький кореспондент» та «Фіртка»

·        http://gk-press.if.ua/shkolyarka-z-ivano-frankivska-stala-peremozhtsem-vseukrayinskogo-konkursu-ese-ya-yevropeyets/)  

·        http://firtka.if.ua/blog/view/frankivska-shkoliarka-stala-peremozhtsem-vseukrayinskogo-konkursu-ese-ia-ievropeiets-foto

20 старшокласників з усіх куточків України стали переможцями та призерами V Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць». Урочиста церемонія їх нагородження відбулася 13 квітня в Посольстві Литовської Республіки в Україні за участі заступника Міністра освіти і науки Юрія Рашкевича, Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, представників інших міністерств та закладів освіти.

Людмила Бойко, вихованка гуртка журналістики Міського центру дитячої та юнацької творчості( кері, посіла 3 місце, отримавши диплом та цінні подарунки. Зазначимо, що цього року рекордна кількість написаних есе – близько 7 тисяч робіт з усіх областей України.

«Проведення вже п’ятого Всеукраїнського конкурсу говорить про його стабільність і розвиток, зацікавленість з боку учнівської молоді», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Юрій Рашкевич.

Традиційно конкурс організовує Посольство Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України.


Андріяшко 2


андріяшко3