Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Вітаємо колектив народного танцю «Карпатський віночок» МЦДЮТ

Вітаємо колектив народного танцю «Карпатський віночок» МЦДЮТ

Колектив народного танцю «Карпатський віночок» МЦДЮТ під керівництвом керівника гуртка Тараса Гедзика повернувся із Міжнародного фестивалю пісні і танцю  «HANIOTI - 2018», який проходив у Греції, у м. Ханіоті. Фестиваль проходив  за підтримки Міністерства закордонних справ Греції та громадської організації «Арт Івано-Франківськ». Впродовж шести фестивальних днів – з 28 травня по 06 червня вихованці колективу виступали на шістьох площадках різноманітних міст Греції, вітали корінних жителів та численних туристів запальними українськими танцями.   

Поряд із колективом «Карпатський віночок» МЦДЮТ у фестивалі змагалися понад 11 колективів із Грузії, Вірменії, Литви та Латвії, Болгарії, Угорщини, Туреччини, Греції, а також українські дитячі хореографічні колективи із Харкова, Чернівців та Львова.

Крім танцювальних змагань, організатори провели дітям цікаву пізнавальну екскурсію Балканським півостровом, а керівники колективів взяли участь  у майстер-класах від провідних хореографів Міжнародного класу, обмінялися досвідом, популяризуючи мистецтво танцю свого народу. А головне - діти знайшли друзів та однодумців серед однолітків, добре відпочили, засмагали та купалися у Середземному морі. 


IMG-3dedb625f905ba1fa0cd96132af59e96-V


IMG-4bde510585a7d396aa094cbe46ad290a-V