Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Відбулося друге засідання конкурсних комісій з відбору претендентів на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

 

6 липня 2018 року відбулося друге засідання конкурсних комісій з відбору претендентів на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області.

Відповідно до рішень першого засідання конкурсних комісій (протоколи від 03.07.2018р. № 1/215-р, №1/216-р, №1-217-р) усі претенденти  на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти (ДЮСШ №3, ДНЗ №25, ДНЗ №24) Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області відповідають вимогам, зазначеним у «Положенні про порядок призначення на посаду керівників навчальних закладів Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області», та допущені до співбесіди у формі захисту перспективного плану розвитку навчального закладу:

Учасники трьох конкурсів представили свої проекти перспективного плану розвитку відповідних закладів освіти Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області.

За результатами відкритого голосування конкурсні комісії з призначення керівників ДЮСШ №3 та ДНЗ №25 ухвалили рішення визнати конкурсні відбори такими, що відбулися та відповідно до прикінцевих положень «Про порядок призначення на посаду керівників навчальних закладів Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області» рекомендувати Департаменту освіти та науки укласти контракти з визначеними конкурсними комісіями претендентами:

1.     Керівником комунального закладу «Івано-Франківська дитячо-юнацька спортивна школа №3»Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області - Бойчуком Павлом Ярославовичем (протокол від 06.07.2018р. № 2-215-р);

2.     Керівником комунального дошкільного закладу №25 «Янголятко» Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області - Сич Галиною Вікторівною (протокол від 06.07.2018р. № 2-216-р).

За результатами відкритого голосування конкурсна комісія з призначення керівника комунального дошкільного закладу №24 «Котигорошко»  Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області відповідно до прикінцевих положень «Про порядок призначення на посаду керівників навчальних закладів Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області» ухвалила рішення визнати конкурсний відбір таким, що не відбувся та рекомендувати Департаменту освіти та науки оголосити конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального дошкільного закладу №24 «Котигорошко»  Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області (протокол від 06.07.2018р. № 2-217-р).