Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

ПЗОВ «Лімниця» третій рік поспіль радо зустрічає дорогих гостей із Волноваського району Донецької області

ПЗОВ «Лімниця» третій рік поспіль радо зустрічає дорогих гостей  із Волноваського району Донецької області

17 липня 2018р. розпочався третій заїзд дітей на літній відпочинок у Позашкільному закладі оздоровлення та відпочинку дітей «Лімниця» Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, який розташований у с. Вістова Калуського району. Упродовж трьох тижнів у закладі оздоровлюватиметься понад 150 дітей.

Працівники Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради вдосвіта радо зустріли на вокзалі станції Івано-Франківськ дорогих гостей, які майже добу перебували у дорозі, й шкільним автобусом супроводили в оздоровчий заклад. Тут на них уже з нетерпінням чекав директор закладу Сергій Петрович Бандура із колективом молодих вихователів. Діти оперативно пройшли медичний огляд, познайомились з вихователями і відповідно до вікових груп були розподілені по загонах. Після чого на них чекав смачний сніданок, приготовлений працівниками їдальні.

Директор закладу С.Бандура особливо тепло привітав дітей, які у попередні роки уже відпочивали в «Лімниці» та знову виявили бажання повернутись на Прикарпаття. На його думку, це найкраща оцінка роботи педагогічного колективу ПЗОВ «Лімниця», яка посвідчує те, що заклад розвивається у правильному руслі, а дітям з усіх куточків неосяжної мальовничої України дійсно цікаво і комфортно відпочивати в «Лімниці».

Слід зазначити, що упродовж трьох останніх років, на запрошення міського голови м. Івано-Франківська Руслана Марцінківа, у «Лімницю» на безкоштовний літній відпочинок   щорічно приїздить 30 школярів з Волноваського району Донецької області, яка є офіційним партнером обласного центру. З часу підписання угоди про співпрацю івано-франківці неодноразово не словом, а ділом  підтверджували тезу, що справжній друг пізнається у біді й завжди готовий розділити разом із ним усі біди і тривоги. Зокрема, упродовж 2016-2018 років, майже 150 дітей та вчителів Донбасу гостювали у сім’ях мешканців Івано-Франківська під час Різдвяних та Великодних свят. Працівники міської ради, освітяни, волонтери неодноразово відвідували Волноваху з вантажем благодійної допомоги, яку івано-франківці з вдячністю передавали українським воїнам, які зі зброєю в руках стримують намагання сепаратистів та російських військових захопити українську землю, та мешканцям цього прифронтового району.

Під час цьогорічного відпочинку волноваські школярі матимуть змогу хоча б трішки відпочити від гуркоту військової канонади російсько-української війни, поринути у світ мирного та безтурботного дитячого життя, а під час пізнавальних екскурсій ознайомитись з містами та селами нашого краю, оглянути пам’ятники архітектури та культури Прикарпаття, відвідати музеї та спортивні споруди івано-франківщини, очистити свої легені цілющим повітрям Карпатських гір. На дітей щоденно очікують різноманітні конкурси, забави, інтелектуальні та спортивні ігри, які їм готують ініціативні вихователі закладу.

Сподіваємось, що гості матимуть змогу переконатись у тому, що мешканці нашого міста болісно переживають, що на сході нашої Вітчизни понад чотири роки триває кровопролитна війна із «пропутінськими» російськими окупантами та доморощеними бандитами та сепаратистами за збереження територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України й завжди готові підставити своє міцне плече й надати руку допомоги  тим, хто потрапив у біду. Ми переконані, що у єдності народів сходу та заходу, півночі та півдня України - запорука довгоочікуваного миру та спокою  багатостраждальної української землі та шлях до збереження соборності, незалежності, суверенітету та процвітання України.

Урочисте відкриття заплановане на п’ятницю, 20 липня 2018 року.

Одночасно інформуємо батьків, які бажають, щоб їхні діти влітку оздоровились, що до завершення літніх канікул у них є можливість придбати путівку в ПЗОВ «Лімниця» на останню, четверту, зміну, яка триватиме з  09 до 29 серпня 2018р. Кількість путівок обмежена. Вартість путівки 5040 грн.

Усім тим, хто бажає придбати путівки для відпочинку дітейрадимо звертатись до бухгалтера ПЗОВ «Лімниця» за телефонами: 0685415957, 0979606987.

ramdisk_crop_181465709_xH6Q