Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

16 вересня у Івано-Франківську відзначатимуть День Батька

16 вересня у Івано-Франківську відзначатимуть День Батька

Доброю традицією стало відзначення у м. Івано-Франківську Дня батька. 16 вересня епіцентр загальноміського свята знаходитиметься на літній естраді центрального міського парку культури та відпочинку імені Т.Шевченка. Заходи відбуватимуться з 13 до 15 години. У програмі свята передбачено проведення цікавої й змістовної концертно-розважальної програми, проведення навчальних майстер-класів, ігротек, конкурсів, спортивних змагань та забав, демонстрацію виставки дитячих малюнків, присвячених батькові. На переможців очікують призи.


Активну участь у відзначенні Дня Батька братимуть структурні підрозділи Департаменту освіти та науки міської ради. У школах проводитимуться тематичні виховні бесіди, години спілкування з батьком. Дітьми власноруч виготовлятимуться вітальні листівки. Понад 400 учнів намалювали малюнки, присвячені батькові, які передані організаторам, і будуть експонуватись в парку під час проведення свята.

Освітяни міста радо підтримують популяризацію сімейних принципів родинного виховання як основи національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.  Адже тільки у повноцінній родині закладаються основи формування майбутньої особистості. Саме батьки формують у дітях правильні орієнтири побудови непростих суспільних взаємовідносин між людьми, механізм створення  власної сім’ї й моделі виховання майбутніх дітей. Тому важливо, щоб батько і мати завжди у сім’ї     крокували поруч на паритетних началах і були для дітей прикладом у формуванні цінностей родинного та сімейного виховання.

Отож, вітаємо усіх татів нашого міста із цим святом і запрошуємо дітей та батьків прийти разом 16 вересня 2018р.  в ЦПКіВ ім. Т.Шевченка й взяти активну участь у  святі. 


IMG-98863705ca5ca6b8f007a0988484b1e6-V


IMG-5f8af05309db42cd543c7abd9b74e752-V