Гарна справа з чудовим настроєм!
З 2018/2019 навчального року в закладах загальної середньої освіти запроваджено вивчення інтегрованого курсу «Громадянська
освіта».
Враховуючи запити педагогів, 25 жовтня на базі ЗШ №22 методистом ІМЦ Л.Рудою та членами творчої групи вчителів правознавства та громадянської освіти І.Малаховою, В.Кедьо, М.Галенко проведено практичне заняття для викладачів курсу.
Педагоги опрацювали особливості навчання та оцінювання навчальних досягнень учнів на уроках нового предмета з позиції компетентнісного та діяльнісного підходів ; розробили уроки та завдання для підсумкового контролю знань учнів до другого розділу програми «Права та свободи людини» з використання інтерактивних форм та методів навчання .
Разом радилися, дискутували,пропонували,доводили ! Вчителі суспільствознавчих дисциплін погодились з думкою, що у навчанні громадянській освіті старшокласників ефективними є різноманітні активні та інтерактивні методи навчання : рольові та ділові ігри ,моделювання, вивчення ситуацій, обговорення соціальних проблем і спільне їхнє розв'язання , розробка та реалізація учнівськими командами проектів .
А вчитель має навчитись слухати думки учнів – замість з останніх сил «годувати» готовими знаннями. Необхідноподарувати кожній дитині простір для її власного розвитку, створювати учням можливості для вибору (позиції, способу діяльності, джерел інформації) .
Заняття пройшло креативно та повчально!!!