Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Мама й тато йдуть до школи…

Мама й тато йдуть до школи…

З ініціативи Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради  розпочала свою роботу Школа нових знань для батьків. Школа має на меті нести педагогічну просвіту батькам, формувати їх як повноправних партнерів освітнього процесу, розкривати особливості освітньої реформи.

Першими, кого запросили на заняття нової школи, стали батьки першокласників закладів загальної середньої освіти міста. Навчання розпочалося у всіх освітніх закладах із тренінгового заняття «Перший раз у перший новий клас» під керівництвом педагогів початкових класів. Сам тренінг розроблений тренерами Нової української школи міста, проводити який вчителі перших класів вчилися заздалегідь.    

 Так,  батьки у СШ № 11 під час тренінгу відзначили унікальну можливість відчути себе дітьми, адже вони взяли участь у проведенні обов’язкової форми роботи в Новій українській школі під назвою «ранкова зустріч» та відчули позитивну атмосферу, в якій перебувають діти щодня. Також поринули в спогади про те, як вони були першокласниками, та змогли порівняти, як змінилися підходи до викладання предметів у школі, а ще дізналися, як тепер навчатимуть їхніх дітей.

Заняття для батьків СШ № 11 провели вчителі початкових класів: О.Римик, Н.Микитчин та практичний психолог закладу Л.Лугова.

Учасники тренінгу відзначили, що таке інтерактивне навчання сприяє конструктивному спілкуванню батьків та педагогів, розвиває навички співпраці, відкриває її нові перспективи.