Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Школа нових знань для батьків у ЗШ № 24

Школа нових знань для батьків у ЗШ № 24      Тренінгове заняття «Перший раз у перший новий клас» відбулось у ЗШ № 24.
Такими враженнями від роботи поділились батьки та педагоги закладу:
П.Оксана, мама Марійки 1-Д класу: «Тренінг був цікавим, оскільки я почула для себе багато корисної інформації. Особливо сподобалося те, що проводився він в ігровій формі, шляхом обговорення ситуації, аргументування позицій та спонтанних розповідей. Кожен з учасників мав можливість розповісти про зміни рис характеру школяра, висловити свої погляди на нововведення НУШ та порівняти із власними спогадами про школу. Такий чудово підготовлений і прекрасно проведений тренінг однозначно позитивно вплинув на формування взаємовідносин вчителя та батьків».

П.Алла, мама Софійки 1-Д класу: «Тренінг показав, як проходять навчання у наших діточок. В ігровій формі інформація сприймається легко і невимушено. Також тренінг показав, як таке навчання допомагає дитині розкритись і стати більш комунікабельною та сміливішою».

Учитель 1-А класу Галина Протас: «Тренінг батькам дуже сподобався. Запропонували в подальшому проводити так батьківські збори. Зрозуміли, що в період адаптації дитини у школі батьки відіграють величезну роль, особливо важлива їх психологічна підтримка».

Учитель 1-Г класу Лілія Ільчишин: «Тренінгове заняття батькам дуже сподобалося. Отримали велике задоволення від спілкування, спільних робіт та вправ. Взяли до уваги, що  більше часу необхідно проводити з дітьми, у спілкуванні. А також надавати їм свою підтримку та поради. Побажання батьків – запровадити таку форму роботи з батьками у класі».


IMG-8046f569759bbb98d3eb50a74e2f9c7f-V


IMG-35a099f82aae1c5f29543e2efe02100a-V