Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

«Ми маленькі козачата»

«Ми маленькі козачата»

«Козаки ми хоч маленькі, зате гідна зміна» - під таким гаслом проводився спільний захід (козацькі розваги старших дошкільнят) дошкільного навчального закладу (ясел-садка) 17 «Ромашка» та  бібліотеки-філії №1 Івано-Франківської МЦБС.

Захід проведений працівниками  бібліотеки та  педагогами дитячого садка  і приурочений Дню захисника України та святу Покрови. До дітей на свято завітали козаки Байда та Джура, які провели гру-подорож «Розумні та кмітливі козаки». Вихованці дошкільного закладу із задоволенням пригадували приказки та  прислів’я про козаків, взяли участь у фізкультурних змаганнях і  конкурсах на кмітливість: «Богатирська сила», «Перегони на конях». До вподоби стали також ігри-естафети «Козацький борщ», «Гаряча картоплина».  У виконанні дошкільнят прозвучали українські пісні про козаків «Діти України», «Ми маленькі козачата». Додав емоційного забарвлення святу танок «Гопачок» та «Козацький марш». На завершення діти отримали козацькі клейноди та солодкі гостинці.

Неймовірні позитивні емоції, додаткові знання про козаків та усвідомлення змісту календарних свят отримали учасники дозвілля.


IMG_0505


IMG_0507


IMG_0514


IMG_0515