Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Форум «Дитина як найвища цінність»

Форум «Дитина як найвища цінність»

Вперше в Івано-Франківську відбувся масштабний форум «Дитина як найвища цінність». Захід модерував директор Департаменту освіти та науки Ігор Максимчук.Форум відбувся у Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка у неформальній, дружній атмосфері.Головною  метою було  налагодити діалог між батьками, вчителями та владою.Міський голова Руслан Марцінків звернувся до присутніх у залі батьків і вчителів із привітальним словом, і розповів про основні перешкоди, переваги та майбутні плани влади міста щодо розвитку освітньої галузі в Івано-Франківську. 

 «Дякуємо всім батькам, які присвятили свій час форуму "Дитина як найвища цінність держави",така форма спілкування дає можливість краще зрозуміти настрої батьків і вчителів, і отримати важливу інформацію щодо того, на що слід звернути увагу в першу чергу та як ефективно вирішити ті чи інші питання», - зазначив міський голова.

У своєму виступі заступник міського голови Олександр Левицький, який наголосив на тому, що батькам варто звертати увагу, нате  де бувають їхні діти і в якому стані. Адже психіка дітей ще не захищена і вони легко можуть піддаватися різним спокусам.

Віце-ректор із навчальної роботи Івано-Франківського Богословського університету, отець Борис Гобир розповів про важливість християнського виховання, яке має позитивний вплив на формування духовності особистості дитини. 

Марія Бойко,начальник управління охорони здоров'я, зауважила, що для успішного розвитку дитина повинна бути здоровою,тому  важливо проходити медичні огляди й дбати про власне здоров'я та здоров'я своїх дітей.   

Алла Бойчук ,начальник ювенальної превенції головного управління національної поліції в Івано-Франківський області, надала поради щодо того, як батьки і вчителі можуть впливати на безпеку дитини та запобігати правопорушенням і злочинності серед школярів.

Також виступила Альона Павлишинець,представниця батьківської  громади СШ№5, з  цікавою промовою щодо  важливості взаєморозуміння та спілкування між батьками.    

Варто зауважити, що усі батьки змогли заповнити анонімну анкету та висловити свої пропозиції щодо покращення роботи закладу освіти

Загалом, усі залишились задоволені заходом і вважають,що такий форум  є актуальним та важливим у наданні партнерських стосунків між усіма учасниками освітнього процесу.