Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Відбулася нарада заступників директорів з господарської роботи закладів освіти

Відбулася нарада заступників директорів з господарської роботи закладів освіти

11.10.2018 року відбулася нарада заступників директорів з господарської роботи закладів освіти.

Заступник директора  Департаменту освіти та науки В. Крушельницький проаналізував проведення капітальних і поточних ремонтів у 2018 році у закладах освіти міста, відзначив роботу заступників директорів з господарської роботи  при  підготовці до нового 2018-2019 навчального року, нагородивши грамотами Департаменту освіти та науки: Пасічняк Галину Григорівну (СШ №5), Чигуру Ларису Анатоліївну (СШ №11), Бойчука Петра Петровича   (ЗШ №12), Гривняк Руслану Михайлівну (ЗШ №18), Погорєлова Володимира Петровича (ЗШ №22), Почигайло Тетяну Вікторівну (ДНЗ №16 «Сонечко»), Романів Галину Федорівну ( ДНЗ №36 «Віночок»).

Начальник відділу ДПМ «Івано-Франківськтеплокомуненерго» І. Кедик закцентував увагу на підготовці систем опалення закладів освіти до опалювального періоду 2018-2019 року.

Заступник директора міської аварійно-рятувальної служби О. Лемчак  у своєму виступі звернув увагу заступників директорів з господарської роботи на дотримання вимог пожежної безпеки у закладах освіти та проведення заходів для усунення  порушень.

І.Червак, фахівець з енергетичного менеджменту  господарської групи Департаменту освіти та науки, проаналізувала динаміку споживання, фактичне використання енергоносіїв закладами освіти за січень-вересень 2018 року у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Н. Барнецький, фахівець господарської групи Департаменту освіти та науки,  повідомив про перевірку знань відповідальних осіб за електрогосподарство, операторів котелень.