Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Святкування 30 річчя школи №22

Святкування 30 річчя школи №22

Школа – це не тільки стіни. Насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це ті педагоги, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, і ті, кого вже немає сьогодні, але вони завжди живуть у пам’яті учнів, колег, та вчителі – ветерани праці, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їх щирі слова подяки.      Світ не стоїть на місці, на зміну старим технологіям приходять нові. І школа теж змінюється. Не можна зупинятися на досягнутому, треба вдосконалюватися і розвиватися. Сучасна школа – це будинок, який побудували всі ми: вчителі, працівники школи, учні, батьки, випускники. І кожна цеглина цієї споруди – це наші добрі справи, наші  таланти та старання. Кожен додав щось своє.

Нашій улюбленій школі – 30 років!

З нагоди тридцятого дня народження впродовж тижня відбувся цілий ряд заходів.

З 1 по 4 жовтня класні керівники організували та провели виховні години за участю випускників школи і вчителів-ветеранів. В теплій та затишній атмосфері учні, педагоги і випускники спілкувалися, згадували шкільні роки, роздумували, які життєві шляхи  перед кожним учнем відкриває рідна школа.

 2 – 3 жовтня відбувся IV турнір з міні-футболу імені випускника школи, воїна АТО, А. Прищеп'юка, присвячений Дню захисника України, Дню українського козацтва, 76-й річниці створення УПА.  Цьогоріч участь у турнірі взяли команди ЗШ №1, ЗШ №10, ЗШ №11, ЗШ №16, ЗШ №19, ЗШ №22. На урочистому відкритті турніру  юних футболістів, їх тренерів, учнів, вчителів та батьків привітали,  побажали успішної гри та яскравої перемоги  директор школи №22, заслужений працівник освіти України, кандидат фізико – математичних наук,  М. Калинюк, голова  обласної спілки учасників АТО

А. Долик та голова БО ««Благодійний фонд» «Крок до милосердя»» В. Денега. Вже вчетверте турнір імені А. Прищеп'юка відбувається за сприяння та фінансової підтримки Віталія Денеги.


перши11


перш12


перши13


4 жовтня у фойє школи відбувся благодійний ярмарок.  Хоч і було трохи тісно, але місце знайшлося усім. Участь взяли всі класні колективи, які презентували свої власні солодкі вироби.

На свято завітало багато людей: вчителі, працівники школи,  батьки, школярі-продавці та школярі-покупці. Загалом ярмарок тривав весело, яскраво, неймовірно дружно та гамірно.

Наш захід був благодійний. На жаль, двоє учнів школи потребують значної фінансової підтримки у лікуванні онкологічного захворювання. Тому всі кошти, зібрані на святі, ми вирішили передати  Маркіяну  Недоступу та Гриньківу Олександру. 


други12


5 жовтня відбувся молебень у церкві Матері Божої Неустанної Помочі з  нагоди 30 річчя школи та Дня вчителя  для всіх педагогів,  учнів та їх батьків.

Цього ж дня в кіноконцертному залі «Арена-центр» школа урочисто святкувала ювілей. Адміністрацію школи, педагогічний, учнівський та батьківський колективи вітали депутат Верховної Ради України Юрій Соловей, міський голова Руслан Марцінків, секретар міської ради Оксана Савчук, депутат міської ради Віталій Бурко,  радник з питань освіти міського голови Зіновій Береговський,  директор Департаменту освіти та науки Івано – Франківської міської ради Ігор Максимчук, заступник директора Департаменту науки та освіти Наталія Микула, директор інформаційно - методичного центру Олександра Савка, голова Івано – Франківської міської організації профспілок працівників освіти й науки України  Андрій  Дем'янчук, екс–очільник управління освіти та науки Михайло Верес, голова батьківського комітету школи Віталій Денега та його заступник Любомир Мигалюк.

На святковому концерті всіх присутніх вітали  вчителі – ветерани праці, випускники, молоді педагоги, першокласники та одинадцятикласники, талановита молодь нашої школи.