Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Відкритий лекторій у Малій академії наук

Відкритий лекторій у Малій академії наук

На базі Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради відбувся відкритий лекторій у рамках проекту «Всеукраїнська мобільна студія популярної науки та техніки», що проходить теренами України за підтримки Національного центру "Мала академія наук України".

У заході взяли участь 38 вихованців МАНУМ, котрі займаються у  секціях зоології, ботаніки; загальної біології, екології, селекції та генетики, хімії; керівники цих секцій та педагоги Малої академії наук.

З вітальним словом та інформацією про роботу Всеукраїнських літніх наукових шкіл МАН України виступила заступник директора Національного центру "Мала академія наук України" Тетяна Пещеріна.

Надія Дерев`янко, директор Івано-Франківського обласного відділення МАН, подарувала керівництву Івано-Франківської МАНУМ інформаційно-презентаційний альманах «Івано-Франківське обласне відділення Малої академії наук України. 20 років пошуку і праці…», де є цікава інформація про особливості науково-дослідницької діяльності різнопрофільних секцій Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради, яка відзначила своє 5-річчя як окремий заклад позашкільної освіти міста Івано-Франківська.

Під час зустрічі юні МАНівці мали нагоду прослухати інтерактивну лекцію з демонстрацією експериментів на тему: «Сучасні матеріали та новітні технології».

Захід викликав жваве спілкування та обговорення піднятих проблем, дискусії між гостями, учнями та педагогами, шквал емоцій.

Експерименти були настільки цікавими, що учні змогли уявити себе в ролі науковців.

Ірина Загрійчук, директор Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради, подякувала гостям за змістовний лекторій та цікаві експерименти. 

Сподіваємось, що відкритий лекторій - це лише перший крок до співпраці між Національним центром «Мала академія наук України» та Івано-Франківською Малою академією наук учнівської молоді.


3 (1)


7 (1)


15 (1)