Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

В «Urban Space 100» презентували першу українську навчальну книгу з робототехніки Олександра Аронця «Arduino для початківців»

В «Urban Space 100» презентували першу українську навчальну книгу з робототехніки Олександра Аронця «Arduino для початківців»

01.11.2018р. в приміщенні ресторану  відбулась презентація навчального підручника з робототехніки «Arduino для початківців». Автором підручника та навчальної прграми є Олександр Аронець, керівник гуртка Івано-Франківського МЦНТТУМ,   викладач КЕП.

Під час презентації підручника Олександр Аронець зазначив, що книга покликана навчити дітей робототехніці в школах Івано-Франківська.Ідея написання книги виникла три роки тому. Книгу тиражем 1000 примірників надруковано у рамках проекту «Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах Івано-Франківська».Проект реалізовує авторська група Громадський центр «Еталон». Значну фінансову підтримку надає підприємець Олексій Трелевський.                                                                                                                                                  Олександр Аронець разом з своїми колегами безкоштовно навчав учителів ЗЗСО, які виявили бажання створити в школах безоплатні гуртки робототехніки,  методиці  навчання дітей «Arduino». За сприяння Департаменту освіти та науки такі гуртки уже створені в 10 закладах загальної середньої освіти. До підручника кожна школа також отримала основний набір з робототехніки.

 «Arduino для початківців» — це книжка для гурткової роботи у позашкільних і шкільних навчальних закладах. Видання реалізовано завдяки фінансовій підтримці в рамках ґрантових програм від (ґрант у розмірі 15 556 грн) та «Міські Ґранти» від  платформи «Тепле Місто» (20 000 грн), а також завдяки долученню небайдужих  підприємців та мешканців Івано-Франківська. Підручник буде безкоштовно переданий в школи міста для забезпечення викладання робототехніки для дітей.

На презентації були присутні заступники директора Департаменту освіти та науки Маріанна Продан та Ольга Шендрик, директор МЦНТТУМ Іван Мних, рідні, друзі та вихованці Олександра Аронця.

Ігор Валько, головний спеціаліст Департаменту освіти та науки,  подякував О.Аранцю за багаторічну титанічну плідну працю і побажав подальших творчих успіхів. Він висловив упевненість, що незабаром його учні стануть провідними інженерами, керівниками кращих українських компаній і принесуть славу нашій молодій українській державі. У свою чергу освітяни готові всіляко сприяти розширенню мережі гуртків робототехніки в закладах освіти м. Івано-Франківська.


IMG-82559c3ba1c82c8704879e2deedef89a-V


IMG-ab5ac3b03733cac7dbc16a64c32c7afa-V


IMG-fa42958b0fc2108163c7ef5112082331-V