Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Розпочався І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Захист Вітчизни»

Розпочався І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Захист Вітчизни»

30 жовтня 2018р. на базі ПМЛ (директор Мирослав Бідичак) розпочато проведення І (міського) туру зазначеного конкурсу в номінації «Захист Вітчизни».

Метою конкурсу є виявлення і підтримка творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності та популяризація педагогічних здобутків учителів.

Перший етап конкурсу складатиметься з трьох випробувань:

-         «Методичного практикуму», метою якого є оцінка методичної

майстерності конкурсантів, їх вміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи;

-         «Практичної роботи», під час якої  конкурсанти проявлять вміння застосовувати практичні завдання на уроках у межах навчальної програми;

-         «Урок», під час проведення якого буде оцінено педагогічну майстерність конкурсантів.

         Брати участь у конкурсі «Учитель року - 2019» у номінації «Захист Вітчизни» виявили бажання досвідчені вчителі цього предмета із 3 закладів загальної середньої освіти м. Івано-Франківська:

-         Галагуза Юрій Миколайович (ЗШ №6 імені Івана Ревчука), вчитель  з 30 річним педагогічним стажем роботи;

-         Липовецький Степан Ількович (НВК «Школа-гімназія №3»), вчитель  з 20 річним педагогічним стажем роботи;

-         Чуйко Віталій Ярославович (Угорницька ЗШ), учитель з 27 річним педагогічним стажем роботи.

Головний спеціаліст Департаменту освіти та науки Ігор Валько, відкриваючи І етап конкурсу, побажав конкурсантам здобути перемогу та успішно підкорювати нові вершини нелегкої педагогічної ниви. Також Ігор Богданович зазначив, що приємним фактом є те, що серед цьогорічних конкурсантів є переможець І етапу (ІІ місце) та лауреат ІІ (обласного) етапу попереднього конкурсу «Учитель року» в цій номінації – Галагуза Ю.М. Після здобутої перемоги у конкурсі Юрій Миколайович не зупинився на досягнутому, а продовжував плідно працювати на освітянській ниві. Він розробив програми для стрілецьких гуртків «Юний стрілець» та «Влучний стрілець», які схвалено ОІППО для використання у навчальних закладах Прикарпаття, а також був членом експертної комісії ІМЗО «Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних закладів системи освіти у 2017 році», яка підготувала навчальну програму військово-патріотичного виховання «Юний захисник Вітчизни», схвалену  МОН України.

         Шляхом жеребкування конкурсанти дізнались теми першого конкурсного випробування і творчо розпочали  його виконувати.

         Результати їх творчих випробувань упродовж трьох днів  прискіпливо оцінюватиме досвідчене журі у складі кращих  івано-франківських фахівців предмета «Захист Вітчизни»: Ярослава Вацеби (ЗШ №24), Сергія Карпенка (ЗШ №21), Володимира Мазюкова (СШ №11), Івана Стецьківа (ПМЛ) на чолі з головою журі, заступником директора ІМЦ Петром Ласійчуком.

         Департамент освіти та науки висловлює щиру вдячність дирекції ПМЛ за створення необхідних умов для проведення творчих випробувань та роботи журі.


IMG-463b6e8966e76c083ddd503322c3b8e6-V


IMG-e52cf60da6c98e04b88127132bd1449d-V