Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Про підсумки проведення Тижня культури здорового харчування у закладах загальної середньої освіти м. Івано-Франківська


     ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ТА НАУКИ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

                                                        НАКАЗ

 

від 29.10. 2018р.                                                                           830

 

Про підсумки проведення

Тижня культури здорового харчування

у закладах загальної середньої освіти

м. Івано-Франківська

 

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради на 2018-2019 навчальний рік, на виконання наказу від 27.09.2018р.№ 724 «Про проведення Тижня культури здорового харчування у загальноосвітніх навчальних закладах м.Івано-Франківська» з 16 по 19 жовтня 2018р. у закладах загальної середньої освіти м. Івано-Франківська організовано та проведено Тиждень культури здорового харчування.

За результатами проведених шкільних та загальноміських заходів (додаток 1)

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Керівникам  закладів загальної середньої освіти м. Івано-Франківська:

1.1. Проаналізувати результати проведення Тижня культури здорового харчування, розробити рекомендації щодо пропаганди культури здорового харчування, захисту, збереження і розвитку здоров’я школярів. (Листопад 2018р.)

1.2. Оголосити подяку відповідальним особам, педагогам, котрі відзначилися у період проведення Тижня культури здорового харчування. (Листопад 2018р.).

2. Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради:

2.1. Узагальнити результати проведення Тижня культури здорового харчування у закладах загальної середньої освіти міста, висвітлити інформацію на сайті Департаменту освіти та науки. (До 29 жовтня 2018р.).

2.2. Нагородити подякою Департаменту освіти та наукиІвано-Франківської міської радиза сприяння в  організації загальноміських заходів: майстер-класу «Я працюю так...», конкурсу «Ми за здорове харчування!» серед учнів 4-5 та 6-7 класів (Додаток 2).

2.3. Оголосити подяку усім керівникам закладів загальної середньої освіти міста Івано-Франківська за чітку організацію Тижня культури здорового харчування та змістовно проведені різноманітні заходи за участю педагогів, учнів, батьків, медичних працівників, практичних психологів, соціальних педагів, працівників харчоблоку, представників громадськості.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти та науки з організаційних питань, змісту освіти та інновацій Н. Микулу.

 

Директор Департаменту освіти та науки                           Ігор Максимчук

 

С.Бойчук

53-56-66

 

                                                                 Додаток 1

                                                                 до наказу Департаменту освіти та науки

                                                                 від  29.10. 2018р.   №  830

 

 

Інформація

про підсумки проведення Тижня культури здорового харчування

у закладах загальної середньої освіти м. Івано-Франківська

 

На виконання наказу від27.09.2018р.№ 724«Про проведення Тижня культури здорового харчування у загальноосвітніх навчальних закладах м.Івано-Франківська» з 16 по 19 жовтня 2018р. у закладах загальної середньої освіти м. Івано-Франківська організовано тапроведено Тиждень культури здорового харчування.

Основна мета такого заходу - пропаганда культури здорового харчування, захист, збереження і розвиток здоров’я школярів.

Усі заклади освіти міста підготували програму проведення Тижня культури здорового харчування, за результатами проведення виготовили презентаційні матеріали, оформили фотозвіти, які розміщені на сайті Департаменту освіти та науки у розділі «Харчування».

Відкриття Тижня культури здорового харчування проведено у  Всесвітній день здорового харчування у формі флешмобу «Ми за здорове харчування», який згуртував  усіх учасників шкільних команд для  формування моделі тарілки здорової їжі. 773 учасники флешмобу за участю міського голови Руслана Марцінківа, секретаря міської ради Оксани Савчук, заступника міського голови Олександра Левицького, керуючого справами міськвиконкому Ігоря Шевчука, працівників Департаменту освіти та науки, педагогів та вихованців дошкільної, закладів загальної середньої та позашкільної освіти  встановили Національний Рекорд України «Найбільша кількість людей з наголівниками на одній локації «Ми – за здорове харчування!».

На базі Івано-Франківської ЗШ І-ІІІ ст. № 28 (директор В.Підручний, заступник директора О.П’ятничук) проведено загальноміський конкурс «Ми – за здорове харчування» вперше серед учнів 6-7 класів та вдруге серед учнів 4-5 класів. За результатами відгуків учасників конкурсу зроблено висновок, що конкурс  є доцільним, цікавим та матиме продовження. Організований та своєчасний прихід усіх учасників на конкурссвідчить про бажання школярів реалізувати свої знання про здоровий спосіб життя, безпечність вживання харчових продуктів.Учні четвертих - п’ятих і шостих - сьомих класів, працюючи в одній команді, виконували завдання у різних турах: теоретичний, «загадкова скринька», практичний, творчий (конкурс капітанів та членів команд), дослідницький.

Актуальним відзначено проведення майстер-класу «Я працюю так ...» для фізичних осіб підприємців, з якими укладені Договори по закупівлі послуг з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти м.Івано-Франківська, та кухарів, який проводився на базі НВК «Школа-гімназія № 3» (директор Д.Скиданчук, заступник директора Л.Філіпович, фізична особа-підприємець, котра надає послуги з організації харчування учнів, С.Шіляк ) за участю відповідальних осіб за організацію харчування у закладах освіти міста. Захід проводився напередодні Міжнародного дня кухаря і кулінара (20 жовтня 2018 року). За багаторічну сумлінну працю у сфері організації харчування учнів у закладах освіти м. Івано-Франківська вшановано працівників, які займаються кухарською справою та вручено нагороди – подяки та грамоти. Підприємець Світлана Шіляк, маючи достатній стаж роботи, презентувала зразки страв, булочних виробів, які реалізуються у шкільній їдальні та практично ділилась досвідом приготування їжі. З нового 2018-2019 навчального року школа запроваджує нову форму обслуговування учасників освітнього процесу. А цьому сприяє встановлення нового сучасного обладнання та проведення капітального ремонту приміщень обідньої зали та харчоблоку. Широкий асортимент страв, випічки власного виробництва, вітамінізованих напоїв нині задовільняє усіх: і учнів, і педагогів, і батьків. Затишок та приємна атмосфера сприяють кращому апетиту.

Вихованці закладу відкриті до спілкування та охоче вносять свої пропозиції щодо удосконалення форм обслуговування, приготування страв на вільний вибір.

Педагогічний та учнівський колективи закладу створили для учасників заходу атмосферу святковості та організували пісенний вернісаж, виставку дитячих малюнків, плакатів, проектів «Ми – за здорове харчування», фотозону, перегляд театралізованого дійства «Лицарі ідеї й чину» за участю учнів, педагогів, батька Руслана Ілюка, військового капелана о. Романа Залеського (авторська розробка Лілії Філіпович та Лідії Мулик).

Аналіз представлених звітних матеріалів «Про результати проведення Тижня культури здорового харчування у ЗНЗ» свідчить, що всього проведено понад 1000 заходів. У порівнянні з минулим навчальним роком заходи вирізняються ріноманітністю та нетрадиційністю проведення. Активну участь у проведенні заходів брали практичні психологи, вихователі груп продовженого дня, вчителі англійської мови, батьки, лікарі, медичні працівники, соціальні педагоги, працівники харчоблоку, громадськість.

Найбільшу кількість шкільних заходів (143!) упродовж Тижня провели педагоги НВК «Загальноосвітня школа – ліцей № 23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» (директор М. Василик, заступник директора Л.Ікалюк).

Серед уже традиційних активних форм роботи (уроки-фестивалі, уроки-дослідження, конкурси, ділові та рольові ігри, міні-лекції, диспути, батьківські збори, виховні заходи з елементами музикотерапії, індивідуальні бесіди, години спілкування, ранкові зустрічі, практичні заняття, майстер-класи, тренінги, конференції, пресінформування, презентації проектів, брейн-ринги,виставки малюнків, презентації тематичних газет тощо) новинкою стало проведення опитування «Смайлик нашого сніданку» (ЗШЛ № 23), урок англійської мови «Здорове харчування» (ЗШ № 12), урок «Кулінарна математика» (ЗШ № 15), флешмоб «Будемо здорові в танці!» (КЗО «Молодша школа «Пасічнянська»), свято козаків «Ми – сміливі та відважні козаки» з елементами квесту про здорову національну їжу, проектна діяльність на уроках англійської мови «Вітаміни в нашому житті» (КЗО «Молодша школа імені С.Русової).

Заслуговують на увагу та поширення форми роботи:проведення «вітамінного дня», флешмобу «Піраміда харчування» (Микитинецька ЗШ), проведення фотоквесту «Споживай, як ми», фударту «Малюємо фруктами», відвідування еко-крамниці «Спробуй життєдайного соку з паростків пшениці» (Католицька школа-гімназія св. Василія Великого).

За результами представлених матеріалів «Звіт про проведення Тижня культури здорового харчування - 2018» відзначено змістовно проведені заходи, підготовлені педагогами:

УГ№ 1: В. Кобрин, М. Бабак(майстер-клас «Сервірування стола»);О. Тринчій(година класного наставника «Значення поживних речовин на розвиток підлітка»),А. Шваюк(вікторина «Моє здоров'я в моїй тарілці»);

НВК ШГ-3: Н.Яцевич, Н.Касперською (конкурс «Ми – за здорове харчування»), Л.Солониною (виховна година «Продукти харчування – наші друзі і вороги»), Л. Федик (бесіда «Секрети здоров’я»), В.Копань (виховна година «Ми – за здорове харчування»), Н.Черкас (бесіда «Треба їсти, щоб жити, а не жити, щоб їсти»), Н.Василенчук (флешмоб «Здоровим бути стильно, корисно, модно»);

СШ № 1:Г.Глушко (інтегрований урок «Абетка здоров’я»), Х.Демчук (інтегрований урок «На кожен сезон свій раціон»), Т.Кізім (урок-рецепт «Твоє здоров’я у твоїх руках»), Л.Янковською (вікторина «Які вітаміни є в продукті»), М. Сирко (інтегрований урок «Наші друзі овочі і фрукти»), Н. Ванченко (урок майстер-клас «Правильне харчування-запорука здоров’я»), Р.Соловкою (інтегрований урок «Абетка здорового харчування»), Г.Романюк (урок-подорож «Гігієна харчування. Їжа, корисна для здоров’я»), Н.Цап (виховний захід «Продукти харчування: наші друзі»), Н.Щукіною (вікторина «Здорове харчування»), Г.Лелеко (виховний захід «Абетка здоров’я»), В.Кузик (виховна година «Корисна і шкідлива їжа»), Ю.Винник (гра «Країна Здоров’яків»);

ЗШ № 2: Г.Дружеловською, В.Горин, Л.Могучею, Ю.Іванською, У.Савчин, Н.Ломей, Н. Савчук (квест «Ми – за здорове харчування!»);

ЗШ № 3:  В.Соболь (тренінг-гра «Подорож країною здоров’я», інтегроване заняття «Думай здорово. Шлях до здорового способу життя»), О.Черниш (виставка творчих робіт «Здорове харчування»);

ЗШ № 4:  Б.Морикіною, М.Курілець, С.Пасічник, Н.Кузьмою, Л.Кулявою, Н.Рацою (виховні заходи, зустрічі, диспути-бесіди, екскурсії, ігри);.

СШ № 5:  І.Арсеник  (захист проектів «Смачно чи корисно»), М.Перегінець (урок здоров’я «Щоб здоровими зростати, корисну їжу треба вживати»);

ЗШ № 6 Л.Гринів (бесіда «Ти – це те, що ти їси!»), І.Кюзюк, Х.Чупою, Л.Вережак (година спілкування «Харчування і здоров’я»), І.Петришак, І.Кузюк (виготовлення стіннівки «Збалансоване харчування – запорука здорового населення»), А.Павлюк (флешмоб «Я обираю здорове харчування»), Н.Стасюк, О.Войтичук (виставка літератури «Харчування як основа здоров’я дитини», «Здорові звички  усього світу», Л.Вережак (урок здоров’я та культури здорового харчування за участю лікаря-дієтолога, медичного працівника);

ЗШ № 7:  С.Хомою(гра «Країна здорового харчування»),  Л.Павлюк (театралізована гра «У місті корисних та шкідливих продуктів»);

ЗШ № 8: І. Портечин (захист проекту «Вітаміни -  наші друзі»), О. Кушнір (практичне заняття «Корисні вітаміни. Дегустація страв з яблук»), Л.Потішко (гра «Укладаємо абетку харчування»), О. Коваль (гра – подорож  «Для чого ми їмо?»);

ЗШ № 9 : Т.Марущак, З.Баженовою, В.Рубан (брейн-ринг,  гра-бесіда «Ми за здорове харчування»);

ЗШ № 10 : Г.Ласійчук, К.Савчин (вікторини: «Здорове харчування», «Збалансоване харчування»); С.Ковальським (зустріч з лікарем-дієтологом),  І.Куріш, З.Денисенко, І.Бандурою (година класного керівника «Культура харчування. Будьмо здоровенькі», «Здорове харчування»);

СШ № 11 :  Л.Чорній, С. Савчук, Т.Прокопишин («Правильне харчування - запо-рука міцного здоров’я»); О.Побідинською, А.Пірановською, Н.Луцькою, М.Лотоцькою (відверта розмова «Харчування та здоров’я»),  О.Борковською (презентація «Продукти харчування – наші друзі та вороги»), В.Дубиною  (година спілкування «Що таке раціональне харчування»),  Л. Білічак (диспут «Дієта: за і проти»), Г.Пташник, Н.Гащак, Н. Протас (диспут «Харчові добавки. Користь та небезпека»), Н.Андрішак (година спілкування  «Здоровий спосіб життя та здорове харчування»), Л.Човган (усний журнал  «Вітамінна скарбниця»),  Т.Остапенко (екскурс «Наші предки знали, що споживали»), виставки композицій з овочі та фруктів «Дари осені» (класні колективи);

ЗШ № 12 :  О.Макар (інсценізація казки «В гостях у вітамінчиків»); Н.Кімак (ранкова зустріч «Де живуть вітаміни?»); Т.Торянік (вікторина «Корисні і шкідливі продукти»); М.Гурською (урок англійської мови «Здорове харчування»);

ЗШ № 14 :  Г. Коржовою, В. Гончар (бінарний урок «Смакує все, що осінь нам дарує», виготовлення вітамінного кошика); О. Зельманович, А. Тарасюк (квест «Здорове харчування – запорука нашого здоров’я»);  Л. Кос (створення лепбуку «Корисні та шкідливі продукти»); О. Марусяк (година спілкування «У країні корисної їжі»); І. Витвицькою (вікторина «Світлофор здорового харчування»); І. Фешовець (рольова гра «Ми з гарбузової родини»);О. Клим (тренінг «Харчуймося правильно!»);

ЗШ № 15 : Л.Боровською, Г. Рибак (реклама здорового харчування  «Подорож Країною здоров’я»),  Л.Бучнєвою, О.Бойчук (тематична виставка в шкільній бібліотеці дитячих малюнків, творчих робіт з питань культури здорового харчування), Н.Цалин (гра  «Антивірус»), С. Головацькою (урок «Кулінарна математика»), Л.Бойчук (година спілкування « Хто до ста років хоче прожити , той правильно їсти повинен уміти»), О.Гузік (година спілкування «Здорова людина - здорове харчування»), Г. Рибак, О.Боднар (урок-диспут «З якою їжею можуть  до нас прийти хвороби?»), А.Волянюк (усний журнал «Справжня комора вітамінів – город»);

ЗШ № 16 : Г.Ошуст, М.Хміль (конкурс-гра «Хто я?», танець «Смачненький борщик», театральна інсценівка «Непослушне зайченя»), О.Андріїв (міні проект «Правильне харчування»);

 ЗШ № 17:  В.Гасюк, А.Микитин (інтерактивне тренінгове заняття «Раціональне харчування в моїй родині»), Н.Джамаловою (година класного керівника «Подорож в країну Правильного і Здорового харчування»), Г. Федорук (майстер – клас «Правила етикету»), О.Кислою, Г.Колос (виховний захід «Подорож у країну Здоров’я»), О.Явецькою, Г.Малярчук (флешмоб  «Здорова їжа може бути смачною»);

ЗШ № 18 :  Н.Текинюк (виставка малюнків «Щоб здоровим зростати, треба їжу корисну вживати»), Л.Андрійчук (виховна година «Де живуть вітаміни?»), Н.Байдачок (виховна година «Парад вітамінів»), М.Бутніцькою, Н.Жуковою (урок європейського етикету), Н.Будзяк (бесіда «Значення вітамінів для нашого здоров’я»), С. Ковбас (зустріч зі стоматологом «Щоб мати здорові зубки, треба вживати здорову їжу»);

ЗШ№ 19 :  А.Цибик, М.Савчин (брейн-ринг «Ми за здорове харчування»), Т. Ільчук, Н.Сиротин (презентація проекту «Улюблені страви моєї сім’ї»); О.Платко (зустріч  медичної сестри школи з учнями «Продукти харчування – наші друзі та вороги»);

ЗШ № 21 :  О.Савульян, О.Пулик, О.Магмет, Л.Литвиненко-Попель, Н.Маматюк, О.Іванчишин, Н.Ходак, Г.Дубиною (ранкові зустрічі, зустрічі із лікарями-дієтологами, квести «Ми за здорове харчування»);

ЗШ№ 22 :  М.Загрійчук (флешмоб «Щоб здоров`я гарне мати, тарілку корисної  їжі треба споживати»), М.Вересняк (виховний захід «Якщо здоровими прагнете бути, треба їсти корисні продукти!»), Л.Годунок (виховний захід-проект «Здорове харчування – свідомий вибір кожної людини» (рецепти здорової їжі)), М.Кошик (урок  «Правильне харчування запорука здоров’я»), Л.Лозинською, Л.Тимчук (вікторина «Вітаміни і мікроелементи, їх вплив на здоров’я»), Т.Воропай (гра-подорож «До країни здоров’я»),  Г.Дворською (інтерактивна творча робота: створення лепбука «Здорове харчування – свідомий вибір кожної людини»), І.Корнутій, О.Леньо (проект «Здорова їжа – здорова людина»);

ЗШЛ № 23 :  С.Саноцькою, Н.Чаріною (флешмоб «Вітаміни і мікроелементи»), З. Потобінською  (брейн-ринг «Ми - за здорове харчування»),     Л.Лавренюк (усний журнал «Раціональне харчування – основа здоров’я учнів»). О. Дацко, М.Тодорів, М. Козак, Я. Костів, І. Юкіш (леп-бук «Ми - за здорове харчування»),  О. Федорняк (тренінг «Харчування для здоров’я, характеристика поживних речовин»), О.Коваль (година спілкування «Безпека харчування. Вибір харчових продуктів, традиційні і сучасні системи харчування», «Профілактика захворювань незбалансованого харчування. Харчові добавки»,   «Харчування і здоров’я. Харчові звички, аналіз маркування харчових продуктів», «Вітаміни і продукти харчування»), Т. Дричак (година  спілкування «Раціональний розподіл часу. Розпорядок дня. Безпека харчування. Харчові звички»),  Т.Микуляк, О.Галатан, І.Юкіш (дослідження, квести: «Збалансоване харчування. Вітаміни та їх значення для здоров’я», «Вода і поживні речовини. Значення води для життя і здоров’я організму», «Корисні звички, здорове харчування»), О. Новицькою, Я.Костів, Г.Скринник , Т.Потаповою, М.Козак, Х.Говдяк, М.Локтєвою, О.Бельбас, І.Возняк, І.Калініною, О.Береснєвою, Т.Коваль («Поживні речовини і вода»,  «Особиста гігієна школяра. Гігієна харчування», «Здорове харчування. Вітаміни і мікроелементи, їх вплив на здоров’я»,  «Абетка харчування. Їмо правильно», «Піраміда здорового харчування: обмежити споживання м’яса та масла, продуктів із високим вмістом цукру»,   «Осінній урожай – дітям вітамінний рай», «Де ховаються вітаміни?»,   «Вибір корисних для здоров’я продуктів», «Корисне харчування – успішне навчання»), Т.Кузенко, С.Дутчак, Г.Данилишин, А.Мірошниченко, Д.Левандівською (взаємонавчання«Вітаміни – наші вірні друзі», «У країні здорового харчування», «Їжа – наш друг чи ворог?», «Корисна їжа та здоров’я», «Смак життя»), Х.Говдяк (благодійна ярмарка«Осіння палітра на моєму столі»), Л.Панчук (майстер-клас «Значення овочів, фруктів у моєму харчуванні»), Л. Солом’яним (змістовні комп’ютерні версти «Захист, збереження та розвиток здоров’я учнів»);

  ЗШ№ 24 :  О.Вайнагій  (зустріч із медпрацівниками  «Як і що жуєш - так і живеш»); Г. Павлюк (майстер - клас  «Кулінарні шедеври»), О.Гусак (година спілкування  «Основи здорового харчування»);

ЗШ-25:  О.Бойчук (практична робота «Вибір корисних для здоров’я продуктів»),  Л. Стефінів (проект «Мій щоденний раціон»), Л. Николин (година спілкування «Мандрівка до Країни корисних продуктів»),  Н. Бресь (батьківський всеобуч «Як здорове харчування впливає на успішне навчання»), Н. Недільською, Л. Бевською (майстер-клас з етикету «Вчимося їсти красиво і правильно»), Л. Новосельською (година здоров’я «Хто до ста років хоче прожити, той правильно їсти повинен уміти»), Н. Пічак (урок-квест «Шоколадне полювання»), Л. Данилюк (майстер-клас «Здорові десерти»), О. Віскушенко (вікторина «Смачно і корисно. Здорове харчування»), В. Турчанською (міні-проекти «Здоровий спосіб життя. Правильне харчування»),І. Криховецькою («Фітотерапія. Напої. Здоров’я. Конкурс рецептів»),  О. Бадицькою (година спілкування «В здоровому тілі здоровий дух»);

ЗШ-№ 26 :  В.Косар (створення відеороликів «Ми за здорове харчування»);

ЗШ-28:  Н. Паращук, І.Овчарчин (виставка «Казковий фруктово-овочевий бал»);

Вовчинецька ЗШ : У.Курташ (урок-гра «Веселі овочі та фрукти!»), Л.Яцурак (питання-відповіді, анкетування «Що я люблю їсти із овочів та фруктів?»), О.Білінська (година спілкування «Традиції української кухні»), Г.Андросюк (вікторина «Продукти харчування – наші друзі та вороги») за участю практичного психолога І. Гуламирян;

Угорницька ЗШ :  Г.Цюпер (інтегрований урок «Абетка здорового харчування»), В.Чуйко (відеоурок «Що таке здорова їжа?»),  Н.Балицькою (круглий стіл «Як кока-кола впливає на твій організм?»),  І.Котик (тренінг «Вітаміни корисні для дітей»);

Хриплинська ЗШ : О.Карабин (сюжетна гра «Ярмарок»), Н.Сапаровою (урок основ здоров’я «Здорове харчування»), Г.Качур (виховна година «Вода- важливий чинник у житті людини»), Н.Маланюк (виховна година «Споживай вітаміни!»), О.Славською (вікторина «Правильне харчування – запорука здоров’я»), С.Сливоцькою (урок основ здоров’я «Харчування та здоров’я. Принципи харчування і здоров’я. Визначення збалансованості харчового раціону»); С. Сливоцькою, І.Чорненькою (конкурс мультимедійних презентацій «Ми – за здорове харчування»);

Крихівецька ЗШ:  Г.Бабаєвою (виховна година «Ярмарок здоров’я»); Л.Витвицькою (аукціон «Вітаміни, їх значення для здоров’я»); М.Гриньків (виховна година «Правильне харчування – запорука міцного здоров’я»); М.Прядко, Л.Яцків, Н.Гуменяк (майстер-клас по оздобленню пряника); О.Яремків, Н.Наквасюк,  Х.Олексюк, І. Писків (майстер-клас з приготування здорової їжі);

Микитинецька ЗШ :  І.Левицькою (загальношкільний захід  «В гостях у калорій»),  О.Гладун (відкритий позакласний захід «Смак життя»), Л.Шегдою (свято «Пригоди Вітамінчика»);

ЗШС № 3: Є.Кобрин (вікторина «Де живуть вітаміни»), І.Наворенською (практичний тренінг «Здорове харчування»), Г.Кузьмою (виховна година «Продукти харчування – наші друзі і вороги»);

КЗО «Молодша школа «Пасічнянська»: І.Слободян, Н. Пилипів,  Н.Лущак, О.Андрусяк, М.Інкіною, І.Гошій (бесіди «Режим харчування у 1 класі»,                «Харчуємося здорово», «Здорове харчування – нема лікування», «Як правильно харчуватися», «Про продукти харчування. Вибір продуктів харчування», «Правила харчування», «Вітаміни та їх значення для здоров’я»), Н.Баран (вікторина «Смачно і корисно»), Л.Хамалич (виховна година «Корисна і шкідлива їжа»), М.Бойчук (тренінг з елементами інсценізації «Що допомагає мені бути здоровим?»), І.Візінською (флешмоб «Будемо здорові в танці!»);

КЗО «Молодша школа імені С.Русової : Д.Калин, О.Сенюк   (флешмоб «Ми – за здорову їжу»); І.Волосянко, О.Яців (година спілкування «Правильно харчуємося, щоб бути здоровими»), О.Скомаровською (свято козаків «Ми – сміливі та відважні козаки» з елементами квесту про здорову національну їжу), Д. Ліщинською, О. Шептицькою-Міхней (заняття з елементами тренінгу «Цінності кожної людини, обов’язки кожної дитини»), О. Андрушевською (проектна діяльність на уроках англійської мови «Вітаміни в нашому житті»);

НРЦ:  Г.Цапар (виховна бесіда «Корисна їжа та здоров’я»),  О.Павляк (урок-гра «Пригоди в країні Здоровляндії»), Н. Гриш (ранкова зустріч з батьками та дітьми: інформаційно-просвітницька акція за здоровий спосіб життя. День здоров’я та харчування»), І Кузьмович (конкурс малюнків «Корисні продукти»), Н.Гросул (бесіда «Корисна та шкідлива їжа»), Н.Тремблюк (бесіда «Продукти харчування – наші друзі та вороги»),  Л.Шевчук (ранкова зустріч «Вітаміни на нашому столі»), Г.Павлів (бесіда з батьками «Чистота - запорука здоров’я», «Гігієна харчування в школі та вдома», бесіда з учнями «Здоровий спосіб життя»), М.Снитко (виховна бесіда «Вітаміни на столі»);

Католицька ЗШ Іст. св. Василія Великого:  Н.Демиць (інтегрований урок з основ здоров’я і української мови «Здорова родина»); Л.Шахновською (інтегрований урок з основ здоров’я та природознавства «Моє здоров’я»); О.Назар (виховний захід «Здорове харчування – козацька сила»); О.Чаплик (година спілкування «Хто до ста років хоче прожити, той правильно їсти повинен уміти»); О.Тинною (анкетування учнів «Як я  харчуюсь?»);

Католицька школа-гімназія св. Василія Великого:  В.Буличевою (фотоквест «Споживай, як ми»), В.Антонюком («Фударт», «Малюємо фруктами»), Г.Михайляк (відвідування еко-крамниці «Спробуй життєдайного соку з паростків пшениці»), Х.Басовською (дегустація продуктів правильного харчування та шкідливих для нашого організму «А що обереш ти?»).

Серед основних пропозицій щодо організації та проведення Тижня культури здорового харчування відзначено:

- проведення флешмобу серед учнів  6-9 класів «Ми за здорове харчування», загальноміського конкурсу  «Ми за здорове харчування» серед учнів 4-9 класів;

- запровадити проведення міжшкільного фестивалю «Міні інсценізації «Ми за здорове харчування», конференцій для учнів  10-11 класів «Ми за здорове харчування», загальноміського майстер-класу з фударту.

 

Директор Департаменту освіти та науки                            Ігор Максимчук

 

 

                                                                      Додаток 2

                                                                      до наказу Департаменту освіти та науки

                                                                      Івано-Франківської міської ради

                                                                      від 29.10.2018р. № 830

Список педагогів,

які нагороджуються грамотою Департаменту освіти та науки

Івано-Франківської міської ради

 

Прізвище ім’я по батькові

Посада/ назва ЗНЗ

1

Скиданчук Дмитро Михайлович

Директор НВК «Школа-гімназія № 3»

2

Підручний Василь Степанович

директор ЗШ І-ІІІст. № 28

3

Філіпович Лілія Іванівна

заступник директора НВК «Школа-гімназія № 3»

4

П’ятничук Олена Юріївна

Заступник директора ЗШ І-ІІІст. № 28

 

Директор Департаменту освіти та науки                            Ігор Максимчук