Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Найважливіше за тиждень

Департамент освіти та науки підбиває підсумки тижня, що минає.

Засідання школи молодого вчителя інформатики.

Відбулося засідання школи молодого вчителя інформатики «Ефективний урок». Молоді педагоги підготували план-конспект найкращого свого уроку та презентували його колегам. Декілька уроків намагалися змоделювати з учасниками засідання. Модератором заходу виступила досвідчений педагог, вчитель-методист Ольга Воробей.

Загальноміське свято «України гордії сини», присвячене 100-річчю ЗУНР.

Відбулося загальноміське свято «України гордії сини», присвячене 100-річчю ЗУНР.

Сьогодення вимагає нового осмислення тих подій, які бентежать душу справжнього патріота своєї держави. Історичне минуле часто перегукується із сучасністю. Учнівська молодь свідомо реагує на всі процеси, що відбуваються в суспільстві, тому вона залюбки бере активну участь у загальноміських конкурсах та заходах патріотичного спрямування. Сподіваємось, що такі конкурси та заходи стануть традиційними і надихатимуть учнівську молодь на досягнення нових вершин!

Школа молодого практичного психолога ЗДО.

У рамках школи молодого психолога закладів дошкільної освіти відбувся тренінг «Шлях до власного Я: актуалізація ресурсів особистісного зростання».

Упродовж тренінгу практичні психологи мали змогу заглибитися у свій внутрішній світ, актуалізувати власні переживання, окреслити межі своїх можливостей, зануритися у таємниці підсвідомості. За допомогою технік арт-терапії, тілесно-орієнтованої терапії, ресурсних вправ відбулося усвідомлення власної індивідуальності, неповторності, несхожості на інших, розвитку здатності до розуміння світу, до самореалізації, до побудови власного життя.

Нарада заступників директорів з виховної роботи ЗЗСО та професійно-технічної освіти.

Відбулася нарада-семінар заступників директорів з виховної роботи  закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти.

Міський етап обласного конкурсу поезії серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Проведено міський етап обласного конкурсу поезії серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Конкурс відбувся з метою пропаганди українського поетичного слова, виявлення обдарованої молоді, розвитку емоційності та художнього смаку особистості, пізнання, осмислення краси художнього слова, удосконалення мистецтва живого мовлення, залучення учнівської молоді до книги як джерела знань, глибокого вивчення культури рідного краю.

Семінар-практикум соціальних педагогів.

Відбувся семінар-практикум соціальних педагогів «Інтерактивні методи у роботі соціального педагога з питань протидії торгівлі людьми».

Використання інтерактивних методів навчання під час просвітницько-профілактичних заходів дозволяє активізувати виховний процес, зробити його більш цікавим та менш втомлюваним для учнів.

Відкриття Інклюзивно - ресурсного центру.

Відбулося відкриття комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр Івано-Франківської міської ради».

Центр створений для  надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами та для надання консультативно-психологічної допомоги батькам.

Семінар-практикум практичних психологів.

З метою надання психологічної підтримки педагогам початкової школи, які працюють за стандартами НУШ відбулися навчальні тренінги для практичних психологів ЗЗСО.

Майстер-клас для вчителів початкових класів.

За запитами учителів початкових класів Інформаційно-методичним центром організувано проведення майстер-класів «Формування культури здоров’я молодших школярів шляхом упровадження здоров’язбережувальних освітніх технологій».


Вчителі іфнорматики


нове12


IMG-7657024aaa0c39ebcbdb17d40aa2d99f-V


нарада заступників11


IMG-75c30573c3ca9d3a58c1e73acede49cd-V


семінар протидія1


Відкриття ІРЦ


IMG-d5ff0d00ccf16ae8b6531fd2ab9673de-V


IMG-f18fff2f50c2f8e9032837c8c7c9ac03-V