Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Відбулося засідання методичної ради ІМЦ

Відбулося засідання методичної ради ІМЦ

14.11.2018 року в Природничо-математичному ліцеї відбулася методична рада ІМЦ Департаменту освіти та науки. На раді педагоги міста (СШ № 5, НВК «Школа-гімназія № 3», ЗШ № 14, МЦНТТУМ, МЦДЮТ) представили власні методичні розробки, програми гуртків з позашкільної освіти, авторські програми.

Із власними методичними розробками виступили педагоги: Тарас Головатий, учитель фізики СШ № 5 («Проектна технологія навчання як засіб формування природничих компетентностей учнів на уроках фізики»); Віра Бушкова, учитель фізики ЗШ № 14 («Фізичний експеримент як передумова формування інтересу до вивчення фізики, розвитку уяви та творчої діяльності учнів 10 класу»); Олександр Аронець, керівник гуртка МЦНТТУМ («Радіоелектронне конструювання програмованих пристроїв автоматики та робототехніки на основі платформи Arduino»); Ігор Рошак,  керівник гуртка образотворчого мистецтва «Палітра» МЦДЮТ («Розвиток творчої уяви дітей у процесі малювання графічними техніками»).

На увагу заслуговує укладений варіативний модуль учителя фізичної культури НВК «Школа-гімназія № 3» Лариси Гайдейчук  «Велосипедний спорт для закладів загальної середньої освіти. 8-9 класи». Особливо цікавим був показ відеоролика з уроком фізичної культури на базі закладу, який представив директор НВК «Школа-гімназія № 3» Дмитро Скиданчук.

Авторські навчальні програми представили педагоги МЦДЮТ: керівник гуртка вокально-інструментального ансамблю Ігор Тихий та керівник гуртка ударних інструментів Ігор Семків; модифіковані програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Танцювальна мозаїка» та «Спортивно-бальна хореографія» представив керівник гуртка Віталій Микицей; про адаптовану навчальну програму з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Петриківський розпис» МЦДЮТ (керівник гуртка Ірина Данищук) розповіла Надія Шаблій, методист МЦДЮТ.

За підсумками засідання методичної ради укладено методичні рекомендації для педагогів та методистів для подальшого схвалення на науково-методичній ІППО та використання в професійній діяльності. Адже модернізація освіти шляхом проведення науково-методичних досліджень та розробок, втілення їх результатів у практику є одним із найважливіших завдань освітнього процесу в навчальних закладах.


IMG-dc97f4e810f39005d5916ec0d2ef66ff-V


IMG-d027d6577113fa88e1338c96bbcd8339-V


IMG-55c5e7162b849e7f9ea8966312e5d731-V