Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

«Танці, що об’єднують…»

«Танці, що об’єднують…»

29 листопада 2018 року у Муніципальному  центрі дозвілля, відбувся загальноміський фестиваль хореографічних колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Фестиваль проходив у рамках проекту «Танці народів світу».

Метою фестивалю є  популяризація дитячої та молодіжної хореографічної творчості, знайомства з різними зразками світового хореографічного мистецтва, вивчення та дослідження культури танцю різних країн світу. Основною умовою участі у фестивалі, крім представлення танцювальної композиції того чи іншого народу, було подання короткого опису країни походження танцю.

На фестивалі було представлено 27 танцювальних композицій різних країн світу: Європи, Північної та Латинської Америки, колоритні танці Сходу,  а також велике розмаїття українського народного танцю у сучасній обробці та стилізації керівників колективів.

Логічним завершенням проекту «Танці народів світу» буде видання фотоальбому учасників фестивалю, а  також у його основу ляже міні дослідження юних танцюристів та їх керівників про розучений та продемонстрований ними танець.DSC_4964DSC_5007