Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Дні сталої енергії-2018

Дні сталої енергії-2018

На виконання рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 05.09.2018р. № 956 з 17.09.2018р. до 26.10.2018р. у закладах освіти м.Івано-Франківська Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради спільно з ІФНТУНГ у рамках Днів сталої енергії проводилися загальноміські конкурси: плакатів «Наш дім - планета» та проектів «Енергоефективність та енергозаощадження 2.0».

29 листопада 2018року у науковому містечку «Нова енергія» відбулося урочисте нагородження переможців конкурсів. Захід відкрила учениця СШ №1 Романія Микитчук акапельним номером «Україна». Переможців нагороджували начальник управління енергозбереження та екології З.Никорак, методист ІМЦ Департаменту освіти та науки О.Солом’яна та арт-директор наукового містечка «Нова енергія» С.Максимюк.

На конкурс плакатів «Наш дім - планета» було представлено 73 роботи школярів ЗЗСО у номінаціях «Відновлювана енергетика-наше майбутнє» та «Врятуймо нашу планету!», 35 з яких вразило журі конкурсу своєю глибиною думки та технікою виконання.

На конкурс проектів «Енергоефективність та енергозаощадження 2.0» було запропоновано 28 робіт учнів 7-11 класів із 16 закладів загальної середньої освіти. Конкурсні роботи були дуже різноманітними, декілька з них містили технічні моделі проекту, відео, буклети. Журі відзначило 8 проектів, які були представлені у рамках заходу.

Усі переможці нагороджені книгами, настільними іграми, сертифікатами на безкоштовні навчальні курси у «Новій енергії»  та дипломами Департаменту освіти та науки. Учасники свята відвідали захоплююче «Тесла-шоу» у науковому містечку «Нова енергія».