Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

Вшанування лауреатів стипендії Президента України

В актовій залі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася урочиста церемонія вручення дипломів лауреатів стипендії Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України.

«Кожен із вас – це не просто талант, а талант наполегливий. Мати талант – це можливість, яка є у кожної людини, а от розвинути цей талант і мати силу волі працювати, коли інші відпочивають, – це найвище мистецтво», – звернулась Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич до переможців.

«Не сумніваючись у ваших талантах, я б хотіла побажати вам одного – щоб ви ніколи не втрачали натхнення на наполегливість, терпеливість і велику працю. І це призведе до успіху, а ваш успіх – це успіх України», – підсумувала Міністр.

Вітали стипендіатів Президент Малої академії наук, член-кореспондент Національної академії наук України Станіслав Довгий та ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» академік НАН України Михайло Згуровський.

Для всіх охочих була організована цікава та пізнавальна екскурсія в музей авіації та космонавтики університету.

Диплом лауреата стипендії Президента України було вручено двом івано-франківським школярам Козубаш Софії (ЗШ № 19) та Росткович Софії (ПМЛ) і двом студентам-першокурсникам, минулорічним випускникам УГ № 1 Іванюку Михайлу та Стасюку Роману, які вибороли її вперше.

Другий рік поспіль стипендію отримують Тихомиров Валентин (ПМЛ), Депутат Діана (ЗШ № 12) та Домбровський Станіслав (випускник СШ № 5).

Щирі вітання лауреатам!